Держпродспоживслужба та поліція: у Козятині перевіряють підприємницьку діяльність

Держпродспоживслужба та поліція: у Козятині перевіряють підприємницьку діяльність
У Козятині перевіряють підприємницьку діяльність на дотримання санітарних вимог

Дотримання карантинних обмежень на контролі у Держпродспоживслужби. Інспектори Козятинського районного управління Головного управління спільно з працівниками поліції проводять моніторингові перевірки з дотримання санітарних та обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання різних форм власності.

Нагадаємо, з понеділка, 9 листопада, Козятин став «Червоним» . А днями Уряд запровадив карантин «вихідного дня». А це означає, що в Україні повертаються до загальнонаціонального карантину замість адаптивного.Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 14 листопада – 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними. Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.  Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

Як дотримуються умов карантину у Козятині?

— З 9 по 11 листопада ми промоніторили 35 об’єктів підприємницької діяльності, — розповіла журналісту фельдшер санітарний відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Козятинського управління ДПСС Оксана Бенеденчук. — За цей період виявили порушення на 10 об’єктах, що становить 28,6%. За це суб’єктам господарювання направили 10 пропозицій про усунення виявлених недоліків та винесли 2 постанови про адміністративне правопорушення. Основними порушеннями були застосування для дезінфекції засобів невідомого походження, або взагалі їх відсутність. Відсутність записів температурного скринінгу у працівників закладів, застосування антисептиків з вмістом спирту нижче 60%, або % вмісту спирту не вказаний. А також зафіксували відсутність захисних щитків у працівників закладів громадського харчування.

Відео дня

«Ми станемо банкротами»: під стінами козятинської міськради протестували підприємці

600 інфікованих та чергова смерть: від недуги помер 50-річний козятинчанин

COVID-19 і очне навчання: з понеділка відновлюють уроки в школі для учнів 5-11 класів (Опитування)
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up