Боротьба з ожеледицею в Козятині продовжується. Де посипали?
- Сьогодні, 15 грудня, силами козятинської «Управляючої компанії» посипали протиожеледною сумішшю узбіччя доріг.
- Посипали такі вулиці, як Київська, Харківська, Московська, Космонавтів та тротуар біля навчального закладу ЗОШ №5.
Про це йдеться на сторінці козятинської міської ОТГ.

— Спеціалісти відділу благоустрою управління ЖКГ здійснили рейдову перевірку по вул. 8-Гвардійська, в ході якої всім торговельним об'єктам вручили попереджувальні приписи щодо благоустрою прилеглих територій. Також зробили зауваження підприємству та ФОП про термінову посипку доріжок біля своїх об'єктів господарювання, виявлені сміттєзвалища, — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо:
- Жителі сіл через децентралізацію стали жертвами ожеледиці
- Наслідки негоди в Козятині: колапсу не сталося, а льодопад був
-
В Козятині — ожеледиця. Ваші вулиці посипані? (Опитування)
Як йшлося на сторінці козятинської міської ОТГ днем раніше, у неділю, 13 грудня, на боротьбу з ожеледицею були задіяні прибиральники двох міських комунальних підприємств. Посипані вулиці Довженка, Куликовського, Винниченка, Героїв Майдану, Січових Стрільців, Незалежності, П.Орлика, Грушевського, Склярова,, 8-Гвардійська, О.Кошового, 1-Травня, Я.Мудрого, Катукова, Васьковського, Матросова, Горького, Г.Сковороди та інші. Посипані території автобусних зупинок, мости біля стадіону «Локомотив» та на с. Козятин, прибудинкові території на О.Кошового та 8-Гвардійській, доріжки до залізничних переходів на вул.Довженка та Винниченка. Задіяна техніка КП «Чисте місто» та КП «Управляюча компанія. Роботи особисто контролював заступник міського голови - начальник управління ЖКГ Андрій Корнійчук.
Додамо, що місто обслуговує 12 двірників. Крім міських вулиць, за двірниками закріплені міський сквер та центральна площа, а також території автобусних зупинок.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.