В Козятині — ожеледиця. Ваші вулиці посипані? (Опитування)
- «До ранку мають посипати протиожеледною сумішшю усі вулиці міста» — звітують на сторінці Козятинської ОТГ
Ситуацію із ожеледицею в Козятині прокоментував заступник начальника управління ЖКГ міської ради Іван Вовкодав. Він зауважив, що наразі вже посипано пісчано-соляною сумішшю частково центр міста, його східну частину та ПРБ. Вже використано близько 10 тонн посипочного матеріалу. Задіяна техніка (трактор із причепом, мінінавантажувач) та працівники комунального підприємства.

►Це вулиця в селі Козятин
— Управління ЖКГ слідкує за ситуацією на дорогах та у разі посилення ожеледиці до ранку обіцяють посипати усі вулиці повторно, — йдеться на сторінці міської ОТГ


►Перехрестя Пилипа Орлика та Героїв Майдану посипали
Також зазначають, що загалом посипочної суміші заготовили 230 тонн, що, за словами Івана Вовкодава, є достатньою кількістю для боротьби із ожеледицею на вулицях міста протягом зими.
Козятинчани в коментарях скаржаться, що вулиці, де вони проживають, а також тротуари — непосипані, суцільна ковзанка.

А ваші вулиці посипані протиожеледною сумішшю?
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Ксюшка КолядаСуворова не посипана -
Зоя АндрощукНі -
Наталія ДяченкоПров.Ватутіна теж ніхто не посипав -
Ольга ПеретякаПров. Заводський не посипали, вбитись можна.