«Війна очима дітей»: юна художниця Даша Кравчук із Козятина отримала подарунок від 104.ua

«Війна очима дітей»: юна художниця Даша Кравчук із Козятина отримала подарунок від 104.ua
  • Картину для проекту 104.ua «Війна очима дітей» Даша написала за один день, працювала до темної ночі, завершила далеко за північ. Назвала її «Ніякі перешкоди перемозі не завадять».
  • Спеціально для вручення подарунка Даші до 104.ua Клієнтського простору завітали наші воїни. Вони привітали дівчинку зі значними досягненнями і подякували за її старання і талант.

Юна художниця Даша Кравчук із Козятина отримала подарунок від 104.ua

Як повідомляє «Вінницягаз»,спеціально для вручення подарунка Даші до 104.ua Клієнтського простору завітали наші воїни. Вони привітали дівчику зі значними досягненнями і подякували за її старання і талант. Військові запевнили, що підтримка дітей для них дуже важлива і вони надзвичайно цінують її. Адже це надихає, додає їм сил для подальшої боротьби.

Відео дня

Дівчинка розповіла про себе і свої захоплення. Каже: для малювання потрібно натхнення, посидючість і працелюбство. Окрім малювання Даша грає на гітарі, захоплюється рукоділлям і баскетболом.

— Як виявилось, один із військових також любить малювати, тож їм із Дашою було про що поговорити. Зокрема про техніки малювання, фарби, матеріали, як можна удосконалити роботу над картиною. Військовий показав Даші власні роботи. А ще воїни побажали Даші не зупинятися на досягнутому, розвивати свої здібності, а головне вірити у себе, — йдеться у повідомленні

Картину для проекту 104.ua «Війна очима дітей» Даша написала за один день, працювала до темної ночі, завершила далеко за північ. Назвала її «Ніякі перешкоди перемозі не завадять». Дівчинка дуже переймається долею своєї батьківщини і вірить у перемогу і бажає нашим воїнам багато сил і витримки, щоб вибороти усім нам мир.

— Дякуємо усім діткам, хто долучився до проекту 104.ua «Війна очима дітей» за ваші щемливі роботи. Ви – талановиті, творчі, щирі, співчутливі, добрі і просто молодці. Перемога буде за нами! 

Читайте також:

Доторкнулись до історії і зробили на пам’ять оберіг

Діти з гуртка малювання відвідали виставку живопису у Музеї історії

Народний аматорський ансамбль української пісні «Берегиня» у Всеукраїнському конкурсі здобули перемогу

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up