Наші футболістки U-13 повернулися з чемпіонату України срібними призерами

• Команда збірна Вінницької обл, як переможець зональної групи грала у фіналі чотирьох першості України з футболу серед дівчат U-13. Крім команди вінничан в змаганнях в
  • Тернополі взяли участь «Ладомир» Володимир Волинський, ДЮСШ Поділ Київ та ДЮСШ Івано Франківськ
  • . Хто став чемпіоном і призерами турніру у нашій розповіді

Спочатку 17 травня четвірка кращих команд України зустрілася у півфіналах. Волею жереба команди утворилися дві півфінальні пари. На поле № 1 футбольної академії м. Тернопіль вийшли гравчині «Ладомира» та футболістки столичної команди. У першій 20 хвилинці ворота обох команд залишились недоторканими. В другій половині зустрічі ладомирянки двічі розписалися у воротах Подолу з Києва. Рахунок матчу 2:0

У другому півфіналі зустрілися збірна Вінницької обл, за яку виступають четверо наших землячок та ровесниць з Івано Франківської ДЮСШ № 3. В запеклій боротьбі перемогу здобули футболістки ВІнницької обл. з рахунком 2:1. В першому таймі Дарія Дзись відкрила рахунок в матчі. В другій двадцяти хвилинці команди обмінялися голами

В четвер 18 травня учасники турніру відпочивали, а в п’ятницю 19 травня команди знов вийшли на футбольне поле. Програвші свої перші поєдинки зустрілися, щоб визначити бронзового призера чемпіонату. У грі за третє місце киянки завдали мінімальної поразки команді з Фвано Франківська з рахунком 1:0

Відео дня

В грі за золоті і срібні нагороди зустрілися. Ладомир (Володимир) та Збірна Вінницької області — 3:1 (2:1)

Лідер атак «Ладомира» Софія Перькова відкрила рахунок в матчі, Вікторія Прокопчук зрівняла рахунок, та Христина Шах знов вивела команду Володимира Волинського вперед. З рахунком 2:1 завершився перший тайм зустрічі. В другому таймі Діана Зеленюк забила третій м’яч. 3:1 на користь команди суперниць вінничанок.

Одразу після завершення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження команд за зайняте місце та найкращих гравців в номінаціях:

Призом найкращого воротаря було нагороджено Олександру Вероніну ДЮСШ Поділ Київ, кращий захисник Дарія Дзись збірна Вінницької обл. Найкращий півзахисник Ангеліна Мікрут ДЮСШ № 3 Івано Франківськ. Кращий нападник Софія Перькова «Ладомир» Кращий бомбардир Христина Шах «Ладомир»

По приїзду наших спортсменок додому ми зателефонували тренеру Махнівського «Колоса» Миколі Бабюку і запитали у нього, як почувають себе дівчата після тріумфу та триденного футбольного марафону. Тренер каже дівчата і задоволені і трохи засмучені, що не вибороли перше місце. Я привітав їх, адже вони в збірній команді Вінницької області стали срібними призерами чемпіонату України серед дівчат U-13 у м.Тернопіль.Вони найкращі, бажаю їм наступних перемог. сказав тренер

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.