Як підрахувати розмір своєї майбутньої пенсії: калькулятор

Як підрахувати розмір своєї майбутньої пенсії: калькулятор
  • Щоб оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком можна скористатися сервісом «Пенсійний калькулятор». Розповідаємо, як це зробити.

Дана послуга призначена для людей, які бажають прогнозувати своє майбутнє пенсійне майбутнє та дізнатися приблизний розмір пенсії по віку на основі даних, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України.

Водночас користувач може додати інформацію про ті періоди своєї трудової діяльності, які наразі відсутні в Фонді.

Також калькулятор дає змогу порахувати наявний страховий стаж людини (при введенні всіх необхідних даних про трудову діяльність до 01.01.2004) та дозволяє визначити ймовірний вік виходу на пенсію з урахуванням можливо набутого стажу (тобто 60, 63 чи 65 років).

Відео дня

У Пенсійному фонді зазначають, що «Пенсійний калькулятор» розраховує прогнозний розмір пенсії за віком в «цінах» на час розрахунку. Сервіс не здійснює припущень щодо зростання середньої заробітної плати в Україні у наступні роки чи рівня інфляції.

— Також для визначення заробітної плати «Пенсійний калькулятор» використовує показники зарплати людини та середньої зарплати на момент проведення розрахунку. Саме тому розрахунок розміру пенсії в короткостроковій перспективі буде більш точним, — відзначають у повідомленні.

Для того, щоб скористатися цією послугою, перегляньте алгоритм у наданій інфографіці:

 

Читайте також:

Нові правила реєстрації безробітних в Україні: деталі

Неплатники аліментів можуть залишити без посвідчень водія

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валерий Бенаш

    Скільки не рахуй, отримаєш ...

keyboard_arrow_up