Пенсіонери і не тільки: хто і як може отримати грошову допомогу від ООН?

Пенсіонери і не тільки: хто і як може отримати грошову допомогу від ООН?
 • В Україні пенсіонери можуть одержати додаткову грошову допомогу від ООН. Йдеться про тих людей, які не мають статусу внутрішньо переміщених осіб 
 •  Для того, щоб отримати допомогу від міжнародних організацій необхідно залишити заявку через єДопомогу, яку перевірить Мінсоцполітики та надішле на розгляд міжнародним організаціям. 
 • Кому ще можна отримати допомогу?

За даними Мінсоцсополітики, грошову допомогу вже має отримати майже 65 тисяч людей похилого віку, які подали заяви через соціальну платформу єДопомога. 

Чи можна ще подати заявку на допомогу пенсіонерам від ООН?

Так, ще можна оформити заявку на фінансову допомогу від міжнародних організацій. Люди можуть це зробити самостійно онлайн. Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога. Там потрібно натиснути "Виплати від міжнародних організацій", а потім "Заповнити заявку на допомогу".

Відео дня

Як самостійно оформити заявку на грошову допомогу від міжнародної організації Звертаємо увагу, що у заявці просять вказати реквізити рахунку у форматі IBAN. Тож краще заздалегідь їх дізнатися. Наприклад, у програмі "Приват24" це робиться так: "Сервіси" → "Переклади" → "SWIFT" → "Реквізити".

Скільки грошей отримають пенсіонери?


Протягом трьох місяців пенсіонери, заявку яких прийняли в ООН, отримуватимуть допомогу у розмірі 2 220 гривень. Тобто всього за три місяці людина отримає 6 660 гривень. Гроші приходять на рахунок, реквізити якого ви вкажете у заявці.

Спочатку дані заявника перевіряють представники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів. Це позбавляє шахраїв можливості скористатися програмою. Але саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. У Міністерстві соцполітики повідомляють, що пріоритетом є уразливі групи людей. Серед них – люди з інвалідністю, пенсіонери, самотні батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї. 

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
 • володимир артеменко

  Я неотримал допомогу вид ООН я сам сирота инвалид допоможуть мне .
 • Honor 8x

  Коли буде ця допомога
 • Галина Король

  До якого числа можна подати заяву?

keyboard_arrow_up