Хто отримає автоматично, а кому треба переоформити субсидію

Хто отримає автоматично, а кому треба переоформити субсидію
  • Житлова субсидія на опалювальний сезон призначається до дати його закінчення, по 30 квітня включно, до 15 квітня включно йде нарахування на послугу опалення. Водночас з травня людина може отримувати субсидію на неопалювальний сезон. 

Для більшості отримувачів її призначать автоматично (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств). Тобто якщо ви вже є отримувачем житлової субсидії, додатково звертатися нікуди не потрібно і жодних додаткових звернень робити також не потрібно. Пенсійний фонд на основі даних, які вже має, перерахує розмір субсидії. Про це розповіли в Міністерстві соціальної політики.

Водночас є певні категорії, яким субсидію з 1 травня призначать за їхнім зверненням із заявою та декларацією про доходи та витрати. Зокрема, з особистим зверненням до Пенсійного фонду треба звернутися, якщо:

  • заявник (член домогосподарства) орендує житлове приміщення, за яке сплачує житлово-комунальні послуги;
  • у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи;
  • кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша, ніж кількість зареєстрованих;
  • домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також необхідно звернутися й людям, які мають право на виплату, але в опалювальний сезон субсидію призначили в розмірі 0,00 грн.

Відео дня

В міністерстві додали, що на фінансування житлових субсидій та пільг у 2024 році уряд виділив 49,9 мільярда гривень (на 12 млрд грн більше порівняно з 2023-м).

 

Читайте також:

 

Назвали імена довгожителів-ювілярів травня, яких вітатимуть грамотами та грошима

У нашому ЦНАПі запровадили онлайн-запис в електронну чергу на послуги Сервісного центру МВС

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up