Прогулянка Козятинщиною: непрохідні дороги, неполадка на мосту та калюжа для екстремалів

Прогулянка Козятинщиною: непрохідні дороги, неполадка на мосту та калюжа для екстремалів
 • Козятин у фото. Кожного місяця ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших камер потрапили вулиці, якими діти ходять до школи, стихійний смітник біля вокзалу та неполадка поручнів у мосту

На календарі ще зима, а в повітрі запахло весною. Це період, коли від танення снігу дороги нашого міста стають менш прохідними.

 

На гарячу лінію нашого щотижневика звернулися козятинчани, щоб ми перевірили вулиці Грушевського, Рєпіна, Матросова, Куликівського.

Відео дня

Почнемо з останньої. На вулиці Куликівського робили капітальний ремонт. Розмови про те, що там став розвалюватися асфальт, не відповідають дійсності. Але є місця, де дорожнє покриття в якійсь мірі нагадує шліфшкурку. На деяких ділянках вже з'явилися невеликі ямки.

На вулиці Матросова є дві калюжі, які вражають як розміром, так і глибиною.

Але вони не такі небезпечні, як калюжа, яка була тижнів зо два тому біля ринку «Хлібодар», що на вулиці Грушевського.

Пам’ятаєте, як серед зими ями на вулиці Грушевського накрили килимами? За кілька тижнів ті килими під колесами автівок перетворились на нитки. В морозну погоду залишки килима слугували, як амортизатор, а коли розвеснилось – нитки у талій воді стали пасткою для велосипедистів. Нитки від килима прилипали до проїжджаючих автівок і з кожним днем їх в калюжі стає менше. На сьогоднішній день ймовірність впасти в калюжу з велосипеда, запутавшись в нитки, вже невелика.

Вулицею Рєпіна, як і Садовою діти ходять до школи. Обидві мають таку проблему, як всі посипні вулиці. Не просто так водії називають такі покриття пральною дошкою.

На ПРБ між вокзалом і гуртожитком залізничного училища купа сміття. Одні ображаються, що звалище у них під носом, а інші викидають непотріб під ноги, бо не хочуть пройти декілька зайвих метрів.

На мосту через залізничні колії розірвався зварений стик поручня переходу. Бити на сполох, що рушиться міст, в цій ситуації, мабуть, недоречно. А щоб звернули увагу на міст спеціалісти – буде самий раз.

Те, що місто Козятин називають містом залізничників, ні для кого не новина. Ще наше місто можна назвати містом вкрадених люків. У центрі міста біля будинку дитячо-юнацької творчості красується вставлена в криничку підземної комунікації гілка горіха. До кожної кришки люка відеокамеру не поставиш. Але кришок вже вкрадено стільки, що вже треба з цим щось робити. Або кришки люків наперед замовляти, або правоохоронці мають посилити контроль за пунктами прийому металобрухту.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (8)
 • Читач53

  На вулиці Куликівського робили капітальний ремонт.Після капітального ремонту асфальт повинен  простояти не менше 5 років. Розмови про те, що там став розвалюватися асфальт насправді відповідають дійсності.  

  Ями з'явилися по всій дорозі, а не на деяких ділянках, а дорога після ремонту не протрималась і півроку. Якщо дорога від знаку Козятин до "Журавля" відремонтована якісно то асфальтне покриття на ній знаходиться в доброму стані вже шостий рік
 • Читач80

  Вони самі кришують ті пункти прийому і мають не аби який відкат зтих пунктів. А коливичуиаоачили, щоб отойнептрізьіз сміттєзвалища, тобто поліції, змила зі своїх патиків цей, до якого дуже добре липнуть величенькі купюрки!?🤔😅
 • Viktor K.

  Кляли Пузиря, а як виявилось вибрали ще "кращу" мершу, тупу, наглу, абсолютно не знаючу законів країни в які живе і що НАЙГІРШЕ, пхаючу свою пику в усі справи, навидь ті, що її ніяк не стосуються.
 • Богдан Хуторной

  Напевно села краще виглядають, чим це « місто»

keyboard_arrow_up