Обвал цін на ягоду та овочі і чи все так добре з ремонтом дороги покаже час

Обвал цін на ягоду та овочі і чи все так добре з ремонтом дороги покаже час
 • Тільки вчора 6-го червня полуниця коштували,—100 гривень за кілограм, черешня—200, кабачки—80, огірки—70, помідори малинові —92 за одну ніч всі перераховані продукти подешевшали в ціні від 70-ти до 10 гривень.
 • Крім того, цибулю цьогорічного врожаю продавали 7 червня на 15 гривень дешевше від цибулі минулорічного збору.

Ще із приємного 7 червня був ремонт дороги на вулиці Єдності та Василя Пирогова. Щоб дати оцінку такому ремонту слід було поспілкуватися з дипломованими спеціалістами ремонту доріг. На жаль, такі спеціалісти в поле нашого зору в цей день не потрапили, тому скільки будуть служити вирізані дорожні карти судити не можемо тому, що оцінку ямкового ремонту дороги давали звичайні перехожі.

Пан Володимир помітив, що не всі дорожні карти були политі бітумною емульсією. З піском асфальт не склеїться і я не здивуюся коли, восени знов будемо ремонтувати цю дорогу бо так, як вона робиться вона простоїть тільки до осені. У нас вже 2 останніх років практика така робити ремонти весною восени і взимку. Звірите моє слово осінью на цій дорозі  знов будуть ями.

Відео дня

Пенсіонер Андрій Васильович до свіжо висипаного асфальту приклапв руку. Ми його запитали —ви хотіли перевірити чи достатньо бітуму в асфальті. Ні каже козятинчанин— Я хотів відчути температуру асфальту, коли руку можна тримати, то градусів 60–70 є

Це питання ми адресували одному з працівників виконавчих робіт. А він каже—Це вам треба звернутися і показує рукою на небо. До кого до Бога запитали ми його. —Та ні до нашого керівництва. Ми працівники, що нам кажуть, те ми робимо. Можете не переживати дорога буде стояти підтримав свого колегу по роботі працівник дорожньої служби з кавказьким акцентом. І ми за це нехай стоїть сказали ми чоловікам в помаранчевих комбінезонах та поїхали з вулиці Василя Пирогова у зворотню дорогу.

Найбільші оптимісти давали, що за такої технології латки протримаються до весни наступного року. Серед аргументів мешканців вулиці Єдності і Олени Теліги мілко нарізані дорожні карти, мінус свіжий асфальт закладається у моросящий дощ, та легким катком вкатують дорожню карту.

Чи все так добре з ремонтом дороги покаже час тільки позитив від ремонту дороги ми побачили вже зараз. Асфальтом від вирізаних карт на вулиці Єдності мешканці вулиці Олени Теліги частково засипали ями на своїй вулиці.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (6)
 • Татьяна Адамова

  Якщо роздовбали дорогу, можна хоч знак поставити?
 • Ира Василишина

  Боже це жахіття!
 • Олександр Коріняк

  Де ж це таких крутих спеціалістів знайшли ? Таке враження, що вони взагалі ніколи цим не займались.Цікаво, скільки вони візьмуть за цей "ремонт" ?
 • Моя Европа

  В знаєте чому все так ? Тому що владі вигідно постійно ремонтувати дороги це велика кормушка і якшо її зробити раз і на пару років то звідки красти гроші?

keyboard_arrow_up