Порошенко підписав закон про газові лічильники

Порошенко підписав закон про газові лічильники

ВІВТОРОК, 16 СІЧНЯ 2018, 19:00

Подія що торкнеться майже всіх громадян України

 

 

Президент Порошенко підписав закон про внесення змін до закону України про забезпечення комерційного обліку природного газу щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу.

Відео дня

Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу, регулює окремі питання встановлення його засобів, зокрема в багатоквартирних будинках.

Ухвалення документа підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу.

Зокрема, закон визначає, що загальбудинковий лічильник газу може бути встановлений тільки за згодою співвласників багатоквартирного будинку.

При цьому для побутових споживачів передбачена можливість самостійно встановлювати індивідуальні лічильники газу з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які вони сплачують за природний газ операторам газорозподільних мереж.

Крім того, законопроект забороняє операторів ГРМ припиняти поставки газу в багатоквартирний будинок в разі ненадання співвласниками будинку згоди на установку загальнобудинкового лічильника газу.

До сих пір, через невизначеність в законодавстві, оператори ГРМ могли встановлювати загальнобудинкові лічильники без згоди мешканців.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала проект закону №5722д щодо порядку встановлення лічильників споживачам природнього газу у грудні 2017 року.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up