Транспорт

Козятинський РСТК ТСОУ (автошкола) запрошує майбутніх водіїв на навчання категорії В, С та перепідготовку.

В Україні з 25 серпня запровадили Е-протокол для обов’язкового технічного контролю. Він передбачає відеофіксацію процесу перевірки авто.

Цими вихідними, 24 та 25 червня у Вінницькій області стались три дорожньо-транспортні пригоди: у Вінницькому, Хмільницькому районах та у місті Вінниця, в результаті яких постраждало четверо людей. Слідчі встановлюють обставини та причини аварій.

Шумна небезпека. Козятинчани нарікають на ревучі мотори мотоциклів, які з'являються у місті надвечір. Окрім гучності такої їзди, вона ще є, за словами очевидці, небезпечною. Адже швидкість у гонщиків не мала. Що з цього приводу кажуть у поліції — дізнайтесь у матеріалі

Голова громадської організації «Суспільні ініціативи Козятинщини» Олена Іванчук опублікувала пост — медичній службі однієї з новостворених бригад потрібна допомога. На все про все є небагато часу.

З березня оновлюють графік руху автобусного маршруту Вінниця-Козятин. Зверніть увагу на зміни.

Український маркетплейс AUTO.RIA проаналізував ціни на автомобільному ринку та представив новий звіт власного аналітичного центру, станом на листопад 2022 року. В ході дослідження розглянуто вартість нових і вживаних авто та вподобання серед моделей автотранспорту.

Від сьогодні, 7 жовтня, водіям рейсових пасажирських автобусів та маршруток заборонили «відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку». Заборона стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських, міжнародних маршрутів.

В редакцію нашого щотижневика звернулися мешканці Махаринець. «Чому в центрі Козятина на вулиці Незалежності під сміттєві баки збудували майданчик з накриттям, а у нас на краю села не те, що накриття, навіть лавки немає?» – йдеться в повідомленні.

Журналісти RIA підготували тест про одну з найстаріших будівель Козятина — залізничний вокзал. Чи знаєте ви, хто з відомих людей обідав у ресторані на вокзалі і скільки років самому вокзалу? Перевірте себе!

keyboard_arrow_up