У Гурівцях відзначали 355-ті іменини. На святковому концерті збирали гроші на ЗСУ

У Гурівцях відзначали 355-ті іменини. На святковому концерті збирали гроші на ЗСУ
  • Село Гурівці не обділене природою і тут живуть працьовиті люди.и В селі важко працюють і вміють гарно відпочити у свята. Радують серця земляків артисти чудовими піснями, танцями та гумористи. Одним словом, свято з нагоди 355 річниці села організаторам і аматорам сцени вдалося на Славу.

Зібралися на святковий захід іменинники і гості села у просторому будинку культури. У фойє була виставка ляльок мотанок та інших виробів декоративної народної творчості. У глядацькому залі були неймовірної краси дідухи з найкращого збіжжя.

Вели програму благодійного заходу чарівні ведучі Тетяна Хроменкова та Софія Гоменюк. У вступному слові вони говорили про війну і неньку Україну :

Відео дня

— Україна — це не просто місце на карті.

Це серце, яке бʼється, навіть коли болить.

Кажуть, у кожної землі — своя пісня.

Україна співає не словами — а тишею.

У шелесті колосся.

У сльозі мами, яка чекає і молиться.

У дитячому питанні: «А коли тато повернеться?»

Ця земля пережила багато:

її хотіли стерти, зламати, змусити мовчати.

Але вона щоразу вставала. І співала далі.

Бо Україна — це ми.

Це бабуся, яка пече хліб для волонтерів.

Це хлопець, що навчився плести сітки,

бо хоче бути корисним.

Це лікар, який ночує в лікарні,

бо комусь треба рятувати життя

Це нескорена мова.

Це пісня під обстрілами.

Це воля — вперта, як коріння в сухій землі.

Її не можна перемогти.

Бо Україна — це кожен із нас.

І поки бʼється наше серце — вона жива.

Ведучих на сцені змінила Марія Мудрук з піснею «Україночка».

Після пісенного твору знов на сцені з’явилися ведучі і оголосили, що урочистості з нагоди благодійного заходу присвяченого дню села Гурівці зі збором коштів на потреби Збройних Сил України оголошується відкритим.

Зазвучав Гімн України, по його завершенні ведучі стали говорити про війну і тих хлопців і дівчат, які забезпечують наш спокій на передовій.

— І сьогодні ми не можемо не згадати Героїв України, наших земляків, які захищаючи нас стали небесними ангелами

Зазвучала фонова мелодія і Софія згадала призвіща земляків старостату, які загинули за Україну у війні з московією. Всіх українців, які віддали свої життя за Україну дорослих та дітей помянули хвилиною мовчання. У їх шану та пам’ять прозвучала пісня «Кленова балада»

— В нас забрали можливість святкувати день села, як ми це робили раніше. Тому ми спрямовуємо всі свої зусилля на боротьбу з агресором та робимо усе для наближення Перемоги, після якої обов’язково відсвяткуємо у великому сімейному колі односельців. У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною. Зберігати традиції та рухатись вперед, мріючи про чисте та мирне небо над нами, — каже Тетяна Хоменкова.

—Наше село Гурівці є важливою частиною нашої держави та громади, де ви, як талановиті та працьовиті патріоти, живете з надією та вірою на краще. Ваша активність, сила волі, розум, громадянська свідомість — є рушійною силою для розвитку села та держави. Продовжуємо йти до спільної мети разом, — сказала Софія та запросила до слова селищного голову Олександра Амонса. Селищний голова привітав гурівчан зі святом. Навіть у святковий день очільник громади говорив жорстко про нашого лютого ворога. Говорив так, як є, говорив те, що бачив тому й не підбирав слів до армії країни окупанта. Згадав, що до війни в селі була гарна традиція: на День села відзначати людей в різних номінаціях. Зараз одна номінація — це наші Збройні Сили України. Ворогу не треба територій, він лізе, щоб поневолити всю Україну, знищити українців і все українське.

Концертну програму продовжила Тетяна Хроменкова. Вона прочитала вірш «Три душі».

Велику увагу в селі приділяють дітям і молоді. На сцену для привітання запросили випускників Гурівецької філії Непедівського ліцею. Подякою від випускників за сердешні привітання став «Віденський» вальс у їх виконанні.

Концертну програму продовжили Данило Каськевич. Він виконав пісню «Про тата». Далі дитячий вокальний ансамбль «Дзвіночок», Вероніка Ракова, дует Костюків мами Вікторії та її донечки Софії. — пісню «Село моє, село» прозвучала у виконанні дуету мами Анастасії та донечки Діани родини Собчуків.

За ними вийшли на сцену вокальний ансамбль «Надія» Панасівського будинку культури та тріо «Калина». Всі були в захваті від артистичності гумориста Сергія Гаврилова.

Концертна програма добігла кінця і для підрахунку зібраних грошей запросили старосту села Галину Корніюк. Вона подякувала жителям і гостям села за донати та артистам за чудову святкову атмосферу та прекрасну концертну програму.

— Зібрані гроші у сумі 8 тисяч 700 гривень ми відразу передаємо волонтеру Марії Каськевич для амуніції для нашого односельця, захисника Желтонога Олександра Миколайовича, який місяць тому був мобілізований до збройних сил України сказала Надія Осіпчук.

Далі знов ініціативу в свої руки взяли Тетяна та Софія

—Тетяна—В цей день ми вітаємо усіх жителів нашого села і бажаємо, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наші діти росли щасливо та безтурботно, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися живими та невразливими!

Софія—Бажаємо добра Вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичимо всім Божого благословення і щоб всі наші захисники повернулися додому живими та здоровсими

Тетяна—.Прийде час—і минуть дні воєнного лихоліття і над нашою Україною знову зійде яскраве сонечко на мирне блакитне небо. І майорітиме синьо-жовтий стяг від Заходу до Сходу у найвіддаленіших містечках та селах нашої країни.

Кожен з нас щиро вірить, що скоро настане той день, коли закінчиться війна і наші змучені хлопці і дівчата повернуться додому. Цей день обов’язково буде! Ми віримо у нашу Перемогу! Ми віримо у наші Збройні Сил України

Софія—Шановні присутні благодійний захід на підтримку Збройних Сил України вважається закритим. Та на цьому не завершилось дитяче свято. Їх чекала на дитячому майданчику біля будинку культури мото група «Сини України» Цього разу вони більше години катали дітей на 10 байках і як завжди, найбільша черга була до Ольги Лінник або ще як її діти ласково називають «Мото киця» Дітей мото група катала безкоштовно, а дорослих за донат.




 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
×
0%
  • Елисей Загуменних 24 червня 2025 р.
    Ага більшість як завжди в телефоні сидить
keyboard_arrow_up