Що замовляла міська рада через «Prozorro» в березні?
- 23 квітня 2025 р.

- Аналізуємо закупівлі управлінь та відділів міської ради за березень.
- Які товари для ЗСУ купували, хто уклав договір із підприємцем, який припинив свою діяльність за два тижні і де робитимуть відеонагляд — розповідаємо у нашій публікації
Традиційно кожного місяця ми аналізуємо закупівлі міської ради у системі «Prozorro». Найбільше договорів у березні уклав департамент гуманітарної політики. Структура замовила за 10 тисяч гривень ворота місцевій підприємиці. Договір уклали 6 березня, однак вже 19 березня 2025 року вона припинила свою діяльність, про що свідчить інформація з аналітичної системи Youcontrol.
Зауважимо — те, що підписали договір, зовсім не означає, що за ним розрахувалися. Станом на понеділок, 21 квітня на порталі використання публічних коштів ми не знайшли інформації про перерахування грошей на рахунок підприємиці за цим договором.
Також департамент гуманітарної політики замовляв морозильні камери, продукти харчування, запчастини до авто, техобслуговування та ремонт офісної техніки, лічильник, сантехніку, питну воду, конструкційні матеріали, професійну підготовку у сфері безпеки, товари для ремонту і ремонтні послуги, продукцію для чищення, комп’ютерне обладнання та електричну апаратуру, канцелярію, картриджі для води, господарське приладдя, апаратуру для зниження тепловтрати, деталі для систем опалення.
Відділ культури замовив підприємцеві із Черкаської області спортивний лінолеум та зварювальний шнур до ПВХ. Загальна вартість угоди становить 38 тисяч гривень. Можливо, мінятимуть покриття в одному із залів якогось будинку культури в громаді.
Замовляв відділ культури й інші товари для ремонту, а також сантехніку, канцелярію, зокрема, приладдя для образотворчого мистецтва, заправку та ремонт принтера, комп’ютера, послуги з управління побутовими відходами, технічну перевірку лічильника електроенергії, жалюзі, і двічі сувеніри.
Виконавчий комітет у березні уклав договір на сплату членських внесків до асоціації «Енергоефективні міста України». Це об’єднання органів місцевого самоврядування, що допомагає громадам реалізувати ефективну енергетичну політику і залучати громаду до питань, що стосуються енергоефективності. Козятин є учасником цієї спільноти з 2013 року. Також в цій асоціації Хмільник. Сплата членських внесків до асоціації «Енергоефективні міста України» за поточний рік коштувала нашому бюджету шістнадцять тисяч гривень.
Знову купували і товари для військових. Минулого місяця виконком замовив п’ять блоків багатоканальної швидкої зарядки і три інверторних генератора. Договір на постачання зарядних блоків уклали із «Промавтоматика Вінниця». Натомість на постачання генераторів було чотири претенденти. Пропозиції двох компаній, які запропонували найнижчу ціну, відхилили, оскільки вони надали не всі необхідні документи. Одна з фірм у пропозиції не подала паспорт виробу від виробника і посібник користувача, інша — документ, що підтверджує якість і гарантійний лист. Тож договір уклали із компанією «Твоє», цінова пропозиція якої була на шість тисяч гривень дорожчою. Зарядні блоки та генератори для ЗСУ коштували майже 246 тисяч. Додамо, що за обидвома договорами вже розрахувалися.
Також виконком замовляв розміщення інформації, підготовку статистичної інформації, двічі — поточний ремонт системного блоку, сто п’ятдесят грамот, фоторамки, таблички на кабінет, засоби гігієни, ремонт газового конвектора, перевірку роботи лічильника, заправку картриджа принтера, експертну оцінку земельної ділянки на ПРБ, канцелярію і воду.
Замовляло воду й управління соціальної політики. Цей підрозділ міської ради уклав договір на постачання 167 бутлів води. Угоду підписали на десять тисяч гривень із місцевим підприємцем, який постачає «Талу воду». Додамо, що договір діє до кінця року. Виходить, що вартість одного бутля — 60 гривень. Об’єм в договорі не вказаний, однак на сторінці закупівлі у «Prozorro» поруч із найменуванням товару прописано «18,9 літрів». Якщо поділити ціну на цей об’єм, виходить трохи більше трьох гривень.
А ще у приміщенні Управління соцполітики мабуть з’явиться відеонагляд, адже структура замовила місцевому підприємцеві встановлення системи відеоспостереження. Однак де саме — в договорі не вказано. Встановлення відеонагляду коштувало нашому бюджету 32,7 тисяч гривень.
Також управління соціальної політики замовляло поштові послуги, перевезення учасників бойових дій та членів їх сімей, послуги з поховань загиблих Героїв, прапори, доступ до інтернету, товари для ремонту, послуги з поводженням зі сміттям, експлуатацію електричних установок.
Додамо, що управління соціальної політики за березень підписало найменше договорів, як і управління житлово-комунального господарства. Управління ЖКГ замовило за 96 тисяч гривень геолого-гідрогеологічні вишукування підземних вод, зокрема, обстеження ділянки «Залізничне селище». Тож можливо на другому Козятині мають намір бурити свердловину. Також управління ЖКГ замовляло поточні ремонти доріг та технічний нагляд за ними, поточний ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки і виготовлення проєктної документації. Детальніше про це розповімо у наших наступних публікаціях.
Читайте також:
Обрізкою дерев у Козятині зацікавився держаудит
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.