З 12 липня не буде погодинного вивозу сміття

З 12 липня не буде  погодинного вивозу сміття

В Україні заборонять захоронення на сміттєзвалищах несортованих відходів з початку наступного року. Козятинській міській раді область виділяє чотири мільйони гривень для будівництва сучасної сміттєсортувальної лінії побутових відходів на території теперішнього полігону.

Таке рішення прийняли на обласній комісії з питань охорони навколишнього середовища. На даний час в області планується створення шести сортувальних станцій. У тому числі, одна - в нашому місті.

За даними міської ради, з міського бюджету було виділено кошти на придбання сучасного сміттєвозу (750 тис. грн, обласний екологічний фонд – 1 млн 400 тис. грн), придбано 80 євроконтейнерів для збору сміття, рекультивація полігону (близько 200 тис. грн), укладення договору з «СОКА Україна» на засипку звалища каоліновим піском (за сприяння Посольства Франції) та передбачено 1 млн грн на будівництво сміттєсортувальної лінії. Створено КП «Чисте місто», яке працюватиме в рамках перспективного плану щодо збору та утилізації побутових відходів.

Майбутня сміттєсортувальна лінія буде переробляти побутові відходи не лише від жителів міста, але й від населення району.

Відео дня

 

З 12 липня в Козятині відмінять погодинний вивіз сміття. Влада планує впровадити його збір на спеціальних майданчиках з євроконтейнерами.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up