Як нам захищати свої права як споживача

Як нам захищати свої права як споживача

Всесвітній День захисту прав споживачів відзначався 15 березня.

Датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав основні права кожного споживача. Вони залишаються актуальними й досі. Це право на безпеку, на інформацію, на вибір і на захист своєї думки.

Зараз у цей день прийнято говорити про інші найважливіші принципи взаємодії виробника і споживача товарів. Зокрема, на всіх рівнях сьогодні декларується право людини на відшкодування збитку при купівлі неякісного товару. Крім того, в цьому аспекті зараз розглядається і право кожного з нас на проживання в здоровому навколишньому середовищі.

 

Відео дня

День захисту прав споживачів відзначають з 1983 року. Тоді свято закріпили в міжнародному календарі.

 

До нас часто звертаються люди за роз’ясненнями, як відстояти права споживача і куди можна звернутися.

 

В Україні захистом прав споживачів займається Державна служба України з питань безпечності торгових продуктів та захисту споживачів. Управління Держпродспоживслужби у Вінниці знаходиться на вулиці Максимовича, 19. Контактні телефони: (0432) 65-88-00 Факс (0432) 57-03-01 E-mail [email protected]

 

Також можна звернутися через інтернет, написавши листа в управління (посилання: http://www.vingudpss.gov.ua/kontakti).

 

Гаряча лінія захисту споживачів: (0432)65-88-44

 

Наше управління Держпродспоживслужби у Козятинському районі знаходиться на вулиці Білоцерківській, 3а (с. Сокілець). Телефони для звернень: 2-78-39, 2-26-39. Як повідомив газеті в. о. начальника управління Віталій Кравець, до складу управління входять відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарії і відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

По всіх інших питаннях потрібно звертатися у Вінницю.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up