У продовження теми хабаря в ЛКК

У продовження теми хабаря в ЛКК

Головну дійову особу з СІЗО відпустили під заставу

Стало відомо, що лікаря ЛКК, яку взяли на хабарі 26 лютого, вчора відпустили під велику грошову заставу із слідчого ізолятора. Там вона пробула більше тижня. Нагадаємо, лікарка в присутності поліції, яка документувала хабар у кабінеті ЛКК, зі всього розмаху вдарилася головою об стіну. Після такого вона знаходилась деякий час в реанімації, психлікарні.

На сьогодні стали відомі деякі цікаві факти. Лікарняний листок в райлікарні ніхто не наважився їй дати. Виписав його всім “відомий” завідувач козятинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Міша Кудраш. Його “вжарили” добре за це і він закрив лікарняний. “Хабарниці” довелося ховатися, її затримали і помістили у Вінницьке СІЗО.

Чому ж Міша дав лікарняний? Виявляється, це одна компанія, разом сиділи за столом не раз. Ще були там колишній керівник Д. і главбухша сімейної медицини Любов Павлівна. Їх розвізним був водій головного лікаря. Пригадується справа, коли виручали кошти від палетів, які мали йти на опалення лікарень.Тоді Люба Павлівна уникнула покарання і зараз на пенсії в рідній Махнівці годує курочок.

Відео дня

Поки “по заслугах” отримав тільки Кудраш за незаконний лікарняний.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up