Суд я виграла, догану скасовано, але свавілля продовжується

Суд я виграла, догану скасовано, але свавілля продовжується

Про те, що відбувається в нашому Козятинському терцентрі,  відомо всім. Я добиваюсь повернення  умисно та безпідставно невиплаченої зарплати директором терцентру Ольгою Дацюк. Вона мене переслідує та цькує.

30 березня 2015 року вона зі свитою наближених сфабрикували проти мене звинувачення, на підставі яких винесли догану (!). Щоб захистити свої права, я звернулась до суду. Суд я виграла! Догану скасовано. На прибуток держави з терцентру стягнуто судовий збір.

 

Але не йметься директорці. 26.жовтня 2015 року разом зі своєю свитою сфальшували проти мене нові звинувачення та позбавила премії до Дня працівників соцсфери та з нагоди 15-річчя заснування терцентру, в розмірі 100%.  У грудні 2015 року я  подала позов до суду. Міськрайонний суд задовольнив позов частково. У лютому 2017 року Апеляційний суди задовольнили мою позовну заяву в повному обсязі (!): “Стягнути з Козятинського терцентра на мою користь додаткову заробітну плату (премію 100%), а також судові витрати”.

Відео дня

 

Також у лютому 2016-го в міськрайонний Козятинський суд подано позовну заяву “Про стягнення недоплоченої заробітної плати”. Проведена судово-фінансова експертиза.

 

10 квітня поточного року — чергове судове засідання. На даний час проводиться дві судово-економічні експертизи, які замовили працівники терцентру  по перерахунку зарплат. Це дорога процедура, але повірте, іншого виходу немає.

 

Через жагу помсти, некомпетентність та хворобливу амбітність Ольга Дацюк завдала мені значної матеріальної шкоди, чим погіршила моє матеріальне становище. Своїми незаконними методами вона несе реальну загрозу моєму здоров’ю, престижу та діловій репутації, створюючи ворожу та образливу робочу обстановку, свідомо поширює завідомо неправдиву інформацію, необгрунтовану критику. Свідомо занижує оцінку роботи, що є порушенням права на повагу до трудової честі та гідності, та порушення стосунків з оточуючими людьми.

 

7 квітня відбудеться чергова сесія міськради. Хочу звернутися до наших депутатів.

 

Шановні народні обранці!

 

Нагадаю вам про те, що Вимога ДФІ, від 13.01.2016 № 02-04-28-14/154 про усунення порушень, виявлених під час ревізії фінансово-господарської діяльності терцентру (проведеної в листопаді-грудні 2015 року) виконана частково. Кошти працівникам не повернуті. Це 525 тисяч гривень без індексації та компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату. У той же час на відеокамери, ремонт,  на закупку меблів розширення штату - кошти знайшлися.

 

Також не повернуті зайво нараховані кошти за завищеними окладами. Залишається відкритим питання про продукти з  простроченими термінами, незаконні та нецільові витрати на суму 123 тисячі грн. Хто відповість?

У вересні минулого року я написала скаргу прем’єру Володимиру Гройсману, яку перенаправили для проведення розслідування по викладеним фактам колишньому начальнику поліції Геннадію Ткачуку та в міську раду.

 

Результатів розгляду я чекаю по цей день, вже пройшли всі  терміни, встановлені законодавством. Вимушена звертатися до Президента України. Оскільки в Козятині повне свавілля.

 

Шановні панове депутати! Вимагаю від вас, народних обранців, відновлення справедливості та покарання тих, хто привів до цих кричущих порушень. Також прошу вашого захисту від протиправних дій Ольги Дацюк.

 

Людмила ШЕВЧУК, соцробітник

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up