Шахістом міста став Дмитро Шкрябій

Шахістом міста став Дмитро Шкрябій

Пройшов відкритий шаховий турнір “Козятин Rapid-2017”. На ці змагання зібралися учасники трьох областей.

Змагання Rapid (в перекладі з іноземного “швидко”), це турнір швидких шахів — 10 хвилин на шахову партію, 5 секунд на перехід ходу.

Спортсмени зібралися 8 липня в приміщенні бібліотеки залізничного училища. З‘їхались команди з Вінницької області —  Могилів-Подільського, Липовця, Жмеринки, Тульчина, Тростянця, Пщанки, Калинівки, Вінниці, Козятина. Прибули шахісти із Житомирської та Хмельницької областей. Усього у турнірі взяли участь 49 спортсменів.Серед учасників були діти, розрядники, кандидати в майстри спорту, майстри спорту, гросмейстери.

Місто Козятин представляли Олександр Іонов, Ігор Хуторний, Віктор Бузько, В’ячеслав Скринніков, Володимир Закорчевний, Дмитро Шкрябій.   

Відео дня

Організатори змагань передбачили на цей турнір ряд призів. Це приз кращому козятинцю, три — для ветеранів 60+, три — шахісткам жінкам, 10 — для чоловіків та три дитячих відзнаки.

Змагання проходили за жеребом і були передбачені дев’ятьма проведеними турами.

Перемогу здобув Любомир Михалець з міста Хмельницький

Він набрав у дев’яти турах 7,5 очка. Набравши по 7, друге-третє місце розділили між собою голова обласної федерації шахів Микола Боднар та Олександр Швайгер. Обоє з міста Вінниці.

Учасники, що розташувались в турнірній таблиці нижче, отримали заохочувальні призи. Кращим шахістом Козятина став на цих змаганнях Дмитро Шкрабій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up