Що позитивного відбулося минулого тижня?
Ми запитали у Козятинчан

Маріна (29), майстер манікюру:
— Діти закінчили навчальний рік, настав час для повноцінного відпочинку.

Світлана (29), бухгалтер:
— У мене кожен день позитив, тому що він починається з посмішки дитини.

Катя (20), оператор атракціонів:
— На вихідні з друзями біля водойми чудово відпочили.

Зоя Ромашкан (31), працівник бюджетної сфери з донькою
Настусею (8):
— Отримали путівку на відпочинок в Карпати

Олександр Гараскевич (25), слюсар:
— Одружився з своєю коханою.

Микола Сечко (70), пенсіонер:
— Відпочивав на морі, де отримав масу задоволення

Валерій з села Бродецьке (63), працюючий пенсіонер:
— В колі рідних та друзів святкував день народження.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.