Сам вирішив робити Європу в місті Зупинка-альтанка з’явилась на “тій стороні”

Сам вирішив робити Європу в місті
Зупинка-альтанка з’явилась на “тій стороні”

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці міста пенсійного віку зі словами подяки одному ентузіасту Козятина, який робить корисну справу для людей.

— Хочемо, щоб ви про нього написали, — сказали.

Журналісти газети  “RIA-Козятин” зустрілися з місцевим винахідником. Ним виявився Сергій Рогаль, мешканець вулиці Б. Хмельницького. Запитали, звідки у нього взялася ідея побудувати альтанку, яка слугує автобусною зупинкою і зоною відпочинку для дачників. Пан Сергій відповів, що прочитав у RIA, що в нашому місті недостатньо облаштованих автобусних зупинок.

— От і вирішив зробити щось для людей, — каже Сергій. — Я, правда, не прихильник світитися в пресі, та раз прийшли, то щось скажу. Ми повинні на своєму місці будувати Європу. Якщо будемо такої думки всі, то збудуємо Європу в Україні. І це реально. У мене є ще деякі задумки, та поки задумане на стадії вдосконалення.

Відео дня

 

Показав нам народний умілець Сергій український прапор, тризуб, декілька плафонів від світильника.

— Зараз фотографувати нічого. Коли завершу роботу, тоді можете приїздити. Усі друковані видання Козятинщини поважаю, тому залишаю в альтанці всі. Хай читають і знаходять щось корисне для себе.

Хочеться відзначити, що пан Сергій не тільки робить щось корисне для людей, а й дбає за їхню безпеку. Біля альтанки, яку побудував за власний кошт, поставив громовідвід. Ось так. Є все-таки в Україні патріоти нації, з якими можна будувати Європу і в нашому місті.

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up