Літній табір від "Easy English Summer Camp”

Літній табір від "Easy English Summer Camp”

На території залізничного училища ГО "Рідне місто" (Центр інноваційного розвитку дитини "Easy English") організувала свято для випускників свого центру та дітей мікрорайону.

 

Причин для організації заходу було більш ніж достатньо. По-перше, це закінчення другого навчального року центру інноваційного розвитку дитини, з дипломованими відзнаками дітей, та перехід на навчання-відпочинок у літньому таборі центру.

 

На святі нагороджено дипломами та подарунками учасників театральної студії центру "Неймовірні діти" за отримане ними перше Гран-прі на всеукраїнському конкурсі "Зірковий тріумф". "Червоною стрічкою пам’яті" на святі стало виготовлення поробок дітьми для героїв АТО, що є продовженням постійної співпраці з волонтерським центром газети "RІА-Козятин" по передачі виробів на передову. У рамках такої співпраці були дипломовані Центр інноваційного розвитку та найактивніші діти, які постійно виготовляють поробки та малюнки для військових, що перебувають у зоні бойових дій.

Відео дня

 

На святі побували працівники Козятинського Центру вторинної правової допомоги. Вони провели тематичні конкурси з правової тематики, а в рамках співпраці підписали договір з "Рідне місто" про взаємну підтримку.

 

Свято розпочалося з обміну кришечок на цукерки, всього діти принесли понад 5 тис. шт., які будуть передані волонтерському центру на допомогу воїнам АТО.

 

Пройшли конкурси з малювання на асфальті, з м’ячем та кругами. Флешмобом "Ми українці" став виступ танцювальної студії "Неймовірні зірки" центру розвитку дитини за участю всіх бажаючих дітей.

 

Загалом на свято завітало понад 50 дітей та їх батьків, які отримали багато  позитивних емоцій.

 

— Чергове свято закінчилося, символічно воно співпало з Днем захисту дітей, але ми продовжуємо працювати для дітей і заради дітей. Наші діти – це наше майбутнє, – прокоментував газеті голова ГО "Рідне місто" Віталій Креденцер.

 

    

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up