Другий день протестів у Вінниці

Другий день протестів у Вінниці

Активісти дороги не перекривали, а депутати підписали звернення.

Вже другий день у Вінниці не вщухають акції мітингарів, які вимагають від облради прийняти рішення про підтримку економічної блокади Донбасу, звільнення міністра МВС Авакова та покарання причетних до затримання активістів на Донеччині Але депутати ніяк не можуть провести сесію Спостерігаємо за перебігом подій разом у режимі online.

Вчора, 15 березня, депутати облради мали провести позачергову сесію, але у них нічого не вийшло, бо у залі не назбиралося необхідної кількості політиків для прийняття рішення. Голова обласної Ради Олійник переніс сесію на сьогодні, 16 березня, на 10:00. Якщо сесія не буде проведена знову, протестувальники обіцяють знову перекрити Соборну. До речі, через те, що рух громадського транспорту через центр міста вчора був перекритий, транспортна компанія зазнала збитків на десятки тисяч гривень. Водії та кондуктори були змушені сидіти у пустих салонах аж до вечора, а люди - йти додому пішки.

Ось звернення, за яке проголосували

Відео дня

Сесію закрили

Депутати прийняли звернення до Верховної Ради у такому вигляді, як вчора його вчора погодили

Пропозицію Вигонюка не підтримали
Виступає свободівець Андрій Вигонюк. Він пропонує включити до звернення від вінницької обласної ради до Верховної Ради питання про те, щоб звільнити Авакова та інших високих поліцейських, які причетні до затримання блокадників на Донбасі.

 

Порядок денний складається з двох питань: проект звернення до Верховної Ради і питання Фурмана


Виступає свободівець Фурман. Він хоче посилити вивчення українознавства на Вінниччині

 

Усього в залі 56 депутатів обласної ради

За цей проект проголосували 54 депутати

Анатолій Олійник розповів, що вчора збиралися голови президій обласної ради. Вони обговорювали ситуацію, що склалася. Зробили проект звернення по Верховної Ради.

 

Активісти заспівали гімн України

Голова обласної ради Анатолій Олійник оголосив перереєстрацію. Помітив, що депутати ще підходять

У залі зареєстровано 50 депутатів. Сесія відкрита

 

 

На 10 годину заплановано початок сесії обласної ради. Активісти поки дорогу не перекрили. В очікуванні. Депутатів, здається, більше, ніж вчора

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up