Дітям пропонують дихати на повні груди ароматами відходів

Дітям пропонують дихати на повні груди ароматами відходів

Спортивний майданчик, що на вулиці Грушевського, єдиний в нашому місті, де проводять змагання на рівні області.

У ньому кожен рік проводять зональні турніри до Олімпійського дня. Це майданчик, в якому набувають майстерності шкільні спортивні колективи. Буває, що за відсутності на майданчику дітей, манежем користуються ветеранські команди.

Батьки юних спортсменів були приємно здивовані, що біля манежу міська влада почала будівництво роздягальні. Та як стало відомо, вони помилялися. Тут облаштовували накриття під сміттєві баки.

Те, що в баках часто відбувається бродіння продуктових відходів, ні для кого не секрет. У період гниття відходить не той аромат, яким можуть дихати діти на повні груди. Та й кількість мух, які зберуться на свою трапезу, викликатимуть антисанітарію в районі спортивного майданчика.

Відео дня

З цього приводу мешканці прилеглих до спортивного майданчика будинків кажуть, що те накриття дійсно робилося для сміттєвих баків. І це не зважаючи на те, що вони стоять зовсім в іншому місці.

І у нас так завжди: влада спочатку приймає рішення, а вже потім пробує домовитись з громадою. Навіть, коли таке рішення є абсурдним.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ii Віктор

    а як приємно мешканцям багатоповерхівки, коли матюки гравців розлітаються на весь двір або м"ячі б"ють по головах їх дітей!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up