Леся Кесарчук - Всі Статті (58)

Понад 1000 пасочок, які спекли у Кордишівці вже освятили і передали воїнам, волонтерами на залізничний вокзал, і пораненим в шпиталь.

Мешканці міста мобілізувались і плетуть сітки для наших захисників, і кожному бажають повернення додому.

В Козятині продовжують збір необхідних речей для тероборони а також тих, хто захищає країну від російської ворожої армії.

У Козятині 22 лютого взяли шлюб 7 пар молодят. Проте жодна пара не захотіла урочистої церемонії.

Жителі громади активно телефонують до лікарні і виявляють бажання здати кров.

Сьогодні у Козятині зібралися чоловіки, які готові стати на захист громади та допомагати поліції слідкувати за порядком

Дозвілля. У бібліотеках нашої громади дітям організували майстер  - клас з виготовленням валентинок. Цим  самим прививають любов до знань, та читання книг.

Днями містом поширювалась інформація, що  головний лікар Центральної районної лікарні Олександр Євтушок покинув керівну посаду.  Зокрема в соціальних мережах поширювались дописи, що Олександр Євтушок сам пішов із посади в. о головного лікаря.

Люди і проблеми. Майстри нашого міста скаржаться, що їм не заплатили за ремонтні роботи оновленої їдальні у школі–ліцеї. Але у міській раді кажуть, що повністю розрахувалися з підрядником

Прикраси. В музеї історії міста Козятин кілька років поспіль триває акція Ялинкові прикраси з бабусиної скрині». Завдяки їй вдалося уже зібрати 500 раритетних давніх ялинкових новорічних прикрас.

keyboard_arrow_up