ЗСУ прорвали першу лінію оборони російських окупантів у Херсонській області — ОУВ «Каховка»
Збройні сили України прорвали першу лінію оборони російських окупантів у Херсонській області
Про це інформує оперативне угруповання військ «Каховка».
«109 полк «ДНР» відійшов зі своїх позицій у Херсонській області, російські десантники, які були їхньою підтримкою, втекли з поля бою», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в ОУВ зазначили, що ситуація на тимчасово окупованій території області є вкрай непростою: українські військові знищили практично всі великі мости – Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський.
«Залишилися лише пішохідні переходи. російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму», – додали в угрупованні.
Також є інформація, що ЗСУ атакують не лише мости на Херсонщині, а також б'ють по поромних переправах, які збудували окупанти, щоб відрізати оркам усі можливі шляхи відступу
Читайте також:
У нас найнижчий показник. Радіаційний фон області не загрожує здоров’ю мешканців
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Надежда РогозаНаші дорогі захисники,ми пишаємося вами,побільше таких радісних новин,перемог.Молимося за вас.Скоріше б вигнати цю мерзоту з нашої землі..Хай Господь Бог допомагає, оберігає, захищає вас наші дорогі захисники.Слава Україні Героям Слава!!! -
Иннуля ТерещукЦе звичайно добре,але навіщо афіширувати????😡😡😡😡 -
Валентина КесарчукГосподи Боже допоможи нашим захисникам здобути Перемогу. -
Лена ЧорнаВсевишній збережи життя кожного солдата🙏🙏🙏