Загинув у Бахмуті: минає рік, як війна забрала життя Героя Олега Шпура

Загинув у Бахмуті: минає рік, як війна забрала життя Героя Олега Шпура
 • Сьогодні, 1 травня минає перша річниця з дня загибелі Героя, справжнього сина та Захисника України – Олега Шпура
 • Пам'ятаємо...

Про Героя

Олег Шпур народився 29 березня 1996 року у с. Йосипівка, в родині люблячих батьків Шпура Петра Петровича та Северченко Наталії Іванівни. Старша сестра Альбіна дбала та була підтримкою для свого молодшого братика.

У 2002 році Олега зараховано до 1 класу Йосипівської школи, де навчався до 5 класу. Далі продовжив навчання в Широкогребельській середній школі та у 2013 році закінчив 11 класів. Професійну освіту здобув у Гущинецькому вищому професійному училищі за спеціальністю тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та водій автотранспортних засобів. Після закінчення училища розпочав трудову діяльність в ТОВ «АРЧІ». Упродовж 2017-2019 рр. проходив військову строкову, а згодом службу за контрактом у військовій частині А1927 Збройних Сил України м. Виноградів. Був учасником Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей. По завершенні служби пішов знову працювати у ТОВ «Арчі». З перших днів повномасштабного вторгнення Олег став на захист рідної землі у складі військової частини А7339 м. Козятин водієм взводу стрілецької роти.

— Восени 2022 року одружився з Бевзою Галиною Юріївною. А вже у березні 2023 року у сім’ї народилася донечка Анна. Наш Герой воював у найзапекліших населених пунктах Донеччини, — йдеться у дописі-пам'яті на сторінці Самгородок Наш

Відео дня

Загинув Олег 01 травня 2023 року під час обстрілу позиції у населеному пункті Бахмут Донецької області.

Згідно з Указом Президента від 25 вересня 2023 року №588 за особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі — старший солдат, кулеметник Шпур Олег Петрович удостоєний ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Читайте:

Жалоба: під час бойового завдання загинув Герой Сергій Черній

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (8)
 • Марина Стеценко-Ясинская

  Вічна пам’ять Герою
 • Ріта Гордійчук

  Вічна і світла пам'ять героям
 • Алла Ищук

  Вічна пам'ять і шана Герою!
 • Анна Жук

  Вічна Світла Пам'ять Герою.

keyboard_arrow_up