«Увімкнули залізничне освітлення, наступним буде вуличне»: головне в нашій громаді за минулу добу

«Увімкнули залізничне освітлення, наступним буде вуличне»: головне в нашій громаді за минулу добу
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 7 квітня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

За словами очільниці громади, всі служби працюють. По Куликівського були проблеми зі світлом - повідомили, що вирішують

Прозвучало прохання до усіх громадян  — перевірити чи у всіх заключені договора по вивозу сміття

З 6 квітня, за рішенням військової адміністрації буде увімкнено освітлення залізниці.

— Це робиться для якісного перевезення різного типу вантажів. Залізниця повинна виконувати свою роботу. Всі залізничні вузли освітлюються. Це не має відношення до світломаскування. Наступним кроком буде вуличне освітлення міста.

Ось що з цього приводу думають козятинчани

Наразі у козятинській громаді зареєстровано близько 2100 людей. Саму реєстрацію пройшло 1000 людей - погано працює технічне забезпечення. Просять віднестись з розумінням.

Як зауважила міський голова, трохи зменшились гуманітарні запаси продуктів, тому що активно допомагають тимчасово переміщеним особам.

— Ми продовжуємо працювати у цьому напрямі, аби допомогти усім, хто цього потребує, — йдеться у повідомленні

Разом з тим, Тетяна Єрмолаєва закликала усіх, у кого є можливість, висаджувати цього року овочі, аби ми мали змогу допомогти ще й іншим громадам

—  Україна - це потужний аграрний кластер, і продовольча безпека для нас це надважливо не тільки для нашої країни, а і світу

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (74)
  • Читач36
    Шановні диванні експерти і панікери, в  наш час вся зброя т техніка не працює по світлу, а по координатам.Рахую, що світло повинно буди ввімкнене, .Ви собі уявляєте, яке підгрунтя для криміналу і ДРГ в пітьмі.Нікого і нічого не видно-це ускладнює роботу поліції і силових структур.Краще змочтати, чим ляпнути і показати свою недалекість і необізнаніть.Київ світиться вночі!
  • Олена Шумська
    А зараз "пані" мер можливо все це прочитає, і як завжди скаже "Амінь" і щоб ми не панікували😡
  • Анна Доманская
    Громада категорично проти включення світла.
    Тетяна Миколаївна,дослухайтесь до людей
  • Ksenia Sapiolkina
    Не світло, а мізки вже нарешті включіть!

keyboard_arrow_up