«Нехай кожному сторицею повернеться добро»: козятинчанка Наталія Щербатюк вдячна за допомогу для сина

«Нехай кожному сторицею повернеться добро»: козятинчанка Наталія Щербатюк вдячна за допомогу для сина

Збір коштів для реабілітації нашого земляка Андрія Щербатюка триває

Нагадаємо:

Днями мама Андрія Наталія Щербатюк написала на своїй сторінці пост вдячності та підтримки їхньої родини

Відео дня

— Родичі, сусіди, колеги, друзі, друзі друзів, знайомі і незнайомі, всі хто долучився до порятунку мого сина, всі, для кого важлива доля мого Андрія. Звертаюсь до Вас з безмежною материнською вдячністю за Вашу небайдужість до нашого горя, за Вашу готовність прийти на допомогу у найскрутніший час, за всі Ваші теплі і такі потрібні слова підтримки, за те, що даєте шанс повернути нашого сина до нормального життя, — написала Наталія Щербатюк. — Нехай кожному з Вас сторицею повернеться добро, яке Ви робите для нашого сина, нехай в нашу Україну прийде мир і процвітання, нехай всі наші Герої повернуться додому живими та здоровими.

Мама нашого захисника сердечно подякувала всім за надану матеріальну допомогу і писала, що вірить — дякуючи спільним зусиллям, Андрій буде мати можливість ходити, жити повноцінним життям і зробить ще багато добрих справ для України.

Разом тим вона запевнила — жодна гривня не буде витрачена на інші справи, крім реабілітації Андрія.

Під постом козятинчани бажають нашому захиснику швидкого одужання та мирного неба

Давайте подаруємо Андрію Щербатюку щасливе майбутнє і зробимо усе можливе, аби він встав на ноги. Номер картки мами Андрія 4149499137904577 (Наталія Щербатюк).

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up