Наслідки ліквідовуються, жертв немає: оперативні новини в Козятинській ТГ станом на вечір 6 квітня

Наслідки ліквідовуються, жертв немає: оперативні новини в Козятинській ТГ станом на вечір 6 квітня
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 6 квітня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

Стосовно вибуху у Козятині Тетяна Єрмолаєва розповіла — наслідки ліквідовуються, жертв немає. Разом з тим очільниця громади попросила не давати інформаційного приводу для ворога і не обговорювати подію у соцмережах.

— Ми повинні дуже відповідально відноситись до повітряних тривог! Не ігноруйте та йдіть в укриття!

У Громаді продовжують займатись тимчасово переміщених осіб. Реєстрацією займається ЦНАП та управління соцполітики, отримують допомогу у вигляді одягу у міському будинку культури, продукти у школі №2. 

Крім того, наголосила — люди похилого віку, люди з особливими потребами можуть отримати безкоштовні послуги у терцентрі - послуги перукаря, швеї та сантехніка. Терцентр знаходиться за адресою вул. Вінниченка 11.

У Громаді продовжують займатись допомогою для наших військових за усіма направленнями. Наша громада віддала 2 автобуси, обоє в гарному стані - для потреб ЗСУ та потреби евакуації населення.

Працюють освітні заклади, медицина, "Чисте місто" надалі займається прибиранням у місті, вивезенням сміття. Все подається та працює.

Відбулась зустріч голів громад

— Ми спілкувались стосовно того, як організовувати роботу, як нам працювати разом у синергії, щоб мати у області гарні результати. Сьогодні були представники з ООН та Юнісеф, надалі ми будемо розповсюджувати цей досвід та створювати центри для допомоги тимчасово переміщених особам.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up