У нашій області націоналізували 20 вагонів з російськими добривами
На Вінниччині націоналізували 20 вагонів з російськими добривами, які прямували до невизнаного Придністров’я. Вантаж слідував через Вінницьку область від комерційних структур рф.
Про це повідомляють в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.
“Вантаж слідував на замовлення невизнаної республіки транзитом через Вінниччину. Добрива, вартістю понад 16 мільйонів гривень, вилучено на користь держави. В подальшому продукцію передано двом підприємствам агропромислового комплексу Вінницької області для забезпечення весняно-польових робіт”, – йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Ирина ГлущенкоЧому продовжуємо сплачувати злодіям за національне багатство, рахунки яких знаходяться на офшорах та у Росії, чому не націоналізуємо?