Якщо вам потрібна копія рентгенівського знімка

Якщо вам потрібна копія рентгенівського знімка

Зробіть його цифровим

Зберігання даних в електронному вигляді зручне для багатьох клінік, а пацієнти, маючи копію своїх медичних документів на комп’ютері, можуть більше не турбуватися про випадкову їх втрату.

Оцифровка в домашніх умовах

Знімки можна сфотографувати при просвічуванні через матовий екран. Для цього краще використовувати стандартний негатоскоп. Потрібно підібрати режим зйомки і налаштувати фокус, підібрати роздільну здатність і контраст. Якщо монітора немає, то фотографію можна зробити, притуливши рентгенограму до віконного скла, коли надворі день.

Для оцифрування знімків гарний варіант — використовувати транспарентний сканер, краще професійного рівня. Рентгенівський знімок укладається на робочу поверхню сканера. Зверху рентгенограму накривають прозорим склом. Зону над знімком необхідно підсвітити лампою як для загального освітлення, так і настільною, головне, щоб вона була досить потужна. Сканування повинне проводитися в режимі відтінків сірого. Якщо рентгенограма великих розмірів, може виникнути необхідність сканувати її частинами з наступним об’єднанням з допомогою графічного редактора.

Відео дня

Якщо оригінал в негативі, то краще його таким і залишити. Хоча зарубіжні лікарі, звикнувши до цифрової рентгенівської апаратури, все більше схиляються до позитиву.

Описані способи навіть при дотриманні всіх зазначених умов можуть не давати якості зображення, якого б вистачило для того, щоб лікар зміг його розібрати. Швидше за все, лікар зажадає оригінал собі на руки, так як для точної діагностики потрібні відповідні матеріали.

Допомога професіоналів

У спеціалізованих копіювальних центрах за невелику суму оброблять рентгенівську плівку з допомогою спеціального обладнання (сканера рентгенівських знімків), використовуючи призначений для цієї мети режим. Відсканований таким чином рентгенівський знімок буде збережений у форматі dicom, потрібному для створення, зберігання, передачі та відтворення медичних документів і зображень.

Сучасні сканери рентгенівських знімків оцифровують рентгенограми протягом декількох секунд. Завдяки різним розмірам приладів, вони справляються з рентгенівськими плівками самого різного формату. Прилад дозволяє отримувати ясне і чітке зображення, переносячи в електронний вид документа найменші деталі знімка, адже будь-яка дрібниця може мати діагностичну цінність.

Більшість клінік і медичних центрів разом із знімками на плівці після дослідження видають на руки пацієнтові і цифровий варіант. Отож, завжди цікавтесь.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:53 В церкві Покрови святили вербу, в цей день воїнам передової роздавали подарунки 19:06 Козятинчани в Instagram: добірка яскравих фото за тиждень, що минає photo_camera 18:02 Пройшов День відкритих дверей у Козятинському училищі. ФОТО photo_camera 17:01 Учні Непедівського ліцею та жителі Пузирок висадили 1000 саджанців сосни photo_camera Від читача 11:35 Присвоєння почесного звання - «Герой України» (посмертно). 16:05 Президент відзначив орденом військового з Козятина Віктора Малая 15:18 День цивільного захисту в 3-му ліцеї: першокласники отримали урок безпеки photo_camera 14:41 Дмитро Степанюк посмертно нагороджений орденом "За мужність" 13:01 Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих свят 11:01 Минув рік, як в бою з ворогом загинув наш земляк Віктор Тимощук 09:55 Де в Козятині купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 09:20 Вербна неділя 2024: звичаї та традиції свята play_circle_filled 08:34 З кожним роком ліквідаторів на ЧАЕС стає менше 08:00 Якщо сьогодні залетить у двір бджолиний рій — це до щастя: про прикмети та заборони 28 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up