В Залізничному біля котельні поруч з 5-поверхівкою сталася пожежа

В Залізничному біля котельні  поруч з 5-поверхівкою сталася пожежа

Вогонь освітив нічну темряву і підняв на ноги усіх, хто прокидається ще до світанку

Про це пише Вісник Козятинщини. Першою вдарила на сполох голова ОСББ Тетяна Шум, перелякана тим, аби вогонь не перекинувся на багатоповерхівку, та й тим, чи все в порядку із кочегаром, що був усередині. Вогонь розгорівся біля труби назовні, тому йому не було видно пожежу. І тільки коли про це повідомили мешканці житлового будинку, зателефонував до свого керівництва та взявся гасити вогонь водою із криниці.

Повідомляють, що ще кілька років тому прохід, який веде від котлів до димоходної труби, розвалився. І весь цей час, щоб вогонь переходив до труби не під відкритим небом, дві великих діри закривали чим попало. Цього разу додумалися накрити їх дерев’яними дверима, які й стали причиною пожежі.

Мешканці вже не раз скаржилися на їдкий дим, що виходить не тільки із димоходної труби, але й розваленого проходу, та просочується через вікна багатоповерхівки і, як пише видання, погрожують усі разом розвалити розвалене ще більше...

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up