Отримання медичних послуг за контрактом

Отримання медичних послуг за контрактом

Розповідає Юлія Радогощина, директор Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД)

Укотре нагадуємо жителям Козятина, що в місті триває деклараційна приписна кампанія. Кожен мешканець Козятина повинен укласти із обраним лікарем «контракт» на отримання медичних послуг, а саме:

— динамічне спостереження за хронічними хворими ;

— лікування розповсюджених захворювань, при необхідності видача листків тимчасової непрацездатності, довідок в школу, дитячий садок;

Відео дня

— лікування за показами в умовах денного стаціонару;

— проведення певного обсягу обстежень лабораторних (заг. ан. крові, заг ан. сечі, кал на я/г, цукор крові, холестерин (за віком) та інструментальних (ЕКГ, флюорографія);

— направлення відповідно до медичних показань для надання їм вторинної або третинної допомоги;

— проведення профілактичної вакцинації (що в наш час актуально);

— здійснення спостереження за здоровою дитиною відповідно до вікових особливостей і потреб;

— паліативна допомога (оцінка стану важко хворого пацієнта, його потреб, лікування больового синдрому, при необхідності призначення наркотичних засобів).

Лікарська допомога надається під час особистого прийому в приміщенні амбулаторії, згідно з графіками прийому лікарів. Лікар також може прийняти рішення про надання допомоги за місцем проживання пацієнта.

На сьогоднішній день для зручності пацієнтів розробляється система попереднього запису на прийом до обраного вами лікаря.

Також ще раз хочу наголосити, що при підписанні декларації на пацієнта будуть виділятися кошти. Крім того, підписання декларації ще тільки перший крок. До грудня 2018 року планується запровадити електронні медичні картки та електронні рецепти для тих, хто зареєструвався в системі eHealth. Станом на 03.07.2018 р. триває активний період укладання декларацій. У міському центрі ПМСД укладено 9978 декларацій, що становить 40% населення нашого міста.

Пацієнт може обрати лікаря, незалежно від місця реєстрації та проживання.

Я пишаюсь тими змінами, швидше реальним перевтіленням, які відбулися в нашому закладі. Створено прекрасні умови для прийому пацієнтів, для роботи лікарів, удосконалюється оснащення амбулаторії.

У закладі злагоджено та професійно надає допомогу медичний персонал, 15 лікарів та 30 медичних сестер, які користуються повагою та авторитетом серед населення міста.  Хочу зауважити, що на даний час чотири лікарі вже закінчили прийом документів для підписання декларацій (оскільки набрали необхідну кількість пацієнтів).

Ми в черговий раз надаємо інформацію про лікарів, з якими ви можете підписати декларацію, за адресою: вул Незалежності, 75 (приміщення колишньої поліклініки ЦРЛ навпроти хлібокомбінату, телефони для довідок: 2-22-44, 063 635 67 77,096 008 40 85).

Пропонуємо жителям міста та району познайомитися з лікарями центру первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради, перейшовши за посиланням

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
18:35 Де купити сумку та взуття в Козятині? Огляд кращих магазинів (партнерський проєкт) 17:41 ДТП з у Вовчинцях: постраждала 45-літня скутеристка, яка зіткнулася з ГАЗом 16:01 Минулої доби сталося більше 10 пожеж. Горіло і в нашому районі 15:15 Стоматологічна допомога і пільговий автобус на село — необхідність Від читача 13:58 Проект “Брама” 14:17 «10 днів і передова». Нашому земляку потрібні авто і РЕБ 13:06 В Самгородку пройшов турнір пам’яті Юрія Якубівського 12:27 «Мам, я в бою за волю пішов в далечінь». Минає річниця з дня загибелі Героя Романа Козака 11:00 Купіть книжку — задонатьте на дрон для ЗСУ 10:20 Микола Філонов оголосив громади-переможці конкурсу благоустрою на 500 тисяч гривень (Пресслужба БФ) 10:00 Програма буде насичена: у Козятині відбудеться благодійний захід «Багі-фест — збір коштів на ЗСУ» 09:13 Вже рік, як під час виконання бойового завдання безвісти зник наш земляк Олександр Дмитрук 08:10 Дві, три і чотири черги одночасно: як вимикатимуть світло 18 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up