Козятинська лікарня виграла грант від американського агентства USAID
- У рамках проекту медичний заклад отримає комп'ютерну техніку і операційну лампу.
- Про це повідомляють на сайті Козятинської міської ради.
Американське агентство з міжнародного розвитку USAID проводило конкурс у рамках проекту "Підтримка реформи охорони здоров'я". Серед заявок відібрали 5 переможців. І у цьому списку Козятинська центральна районна лікарня. Відтак медичний заклад отримав негрошовий грант у вигляді обладнання на суму до півмільйона гривень.
Нещодавно Козятинська ЦРЛ отримала 4 сучасні ноутбуки та мультифункціональні пристрої принтер-сканер-ксерокс. Незабаром мають доставити також операційну безтіньову лампу.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Anzhelika DidukВітаю, молодці! А ті хто пише такі коментарі як вище- спершу загугліть про конкурс. -
Олег МартовицкийНу да кожен день по 100 людей ковід хворих Тай виграли гранд))))) -
Ирина ГлущенкоВірите у безкоштовні гранти від Америки? Тоді ми йдемо до вас