Через кількість ковід інфікувань та смертей Козятинщина в трійці антилідерів: скільки захворіло за вихідні?

Через кількість ковід інфікувань та смертей Козятинщина в трійці антилідерів: скільки захворіло за вихідні?
  • Станом на ранок 15 листопада кількість інфікованих COVID-19 людей в Україні сягає понад 3 мільйони, одужали — 2,6 мільйона.
  • За добу виявили 10 тисяч 802 випадки по країні, з них 608 на Вінниччині.
  • На Козятинщині — +36 нових хворих

Від початку пандемії у Вінницькій області зафіксували 99 217 підозри на COVID-19. Захворювання підтвердили у 93758 випадках, зокрема у 5465 дітей. Загальна кількість одужалих – 78147 осіб, наразі продовжує хворіти – 12868 осіб.           

Загальна кількість летальних випадків по області – 2343, з них найбільше у наступних населених пунктах:

  • м. Вінниця – 855,
  • Вінницький – 164,
  • Козятинський-101,
  • Жмеринський – 103,
  • Хмільницький – 94,
  • Могилів-Подільський – 86,
  • Бершадський – 80,
  • Тульчинський-75,
  • Тиврівський – 72,
  • Барський – 65, 
  • Гайсинський – 68,
  • Шаргородський-60,
  • Калинівський – 62,
  • Тростянецький – 55,
  • Немирівський – 41,
  • Липовецький-39.

Кількість інфікувань:

  • м. Вінниці – 35791, 
  • Вінницькому – 4234,
  • Козятинському – 4058,
  • Жмеринському – 3981,
  • Калинівському – 3495,
  • Могилів-Подільському – 3350,
  • Хмільницькому – 3116,
  • Тиврівському – 3090,
  • Бершадському – 2867,
  • Гайсинському – 2810,
  • Немирівському – 2455,
  • Тульчинському – 2404,
  • Шаргородському – 2300,
  • Барському – 1981,
  • Літинському – 1902,
  • Томашпільському – 1867,
  • Тростянецькому – 1600,
  • Іллінецькому – 1515,
  • Липовецькому – 1411,
  • Теплицькому – 1363,
  • Ладижин – 1294,
  • Погребищенському – 1160,
  • Муровано-Куриловецькому – 1093,
  • Крижопільському – 1062,
  • Чернівецькому – 942,
  • Ямпільському – 911,
  • Чечельницькому – 617,
  • Оратівському – 558,
  • Піщанському – 531.    

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (12)
  • Олег Оркуша
    І ще умніки і писаки цифирки ваші галімі! +36   ви стверджуєте що ці люди захворіли за останю добу? Де вони? Переконаний що ви хотіли сказати що виявлено носіїв, а не хворих.
    Читач78 reply Олег Оркуша
    оркуша, ти хуй покушал?
  • Наталія Ната
    То чому ж відділення опорне не відкривається в Козятині?
    Katerina Schuruk reply Наталія Ната
    Наталія Ната Щоб люди не знали, що насправді робиться тому і не відкривають.
    Лера Бондарь reply Наталія Ната
    Алина Алина 💯💯💯
    Алина Алина reply Наталія Ната
    Наталія Ната не відкривають, щоб вивести чим подалі, щоб родичі не мали змоги доїхати, і назад привести вже в труні. От для чого. Бо чомусь за два роки вдома ніхто не помер від цього недовірусу, а у лікарні, де людей повинні рятувати життя, чомусь помирає і дуже багато. Питання чому? Чому в лікарнях людей не лікують , а навпаки роблять все для того, щоб підняти статистику смертності. Бо їм не вигідно відкривати, бо знають, що є такі люди, які будуть контролювати, а ні то і голову зкрутять.
    Читач78 reply Алина Алина
    коли ти здохнеш, я спеціально буду кожен день ходити і сцяти на твої могилу смердючою сечею
  • Валентин Іванюта
    Хто вам доводить чи наказує писати таку ..... Включіть хоча б здоровий глузд, бо по цій писанині виходить що кожен п'ятий - шостий житель Козятина інфікований при тому що з цих п'яти- шести чоловік жоден не звертався за допомогою або навіть не вакцинований! Звідки інфа??? Хто підпишеться під цією статтею, чия це відповідальність! Чи я так розумію вам всеодно що писати?
    Хто плотить гроші той замовляє музику ? Такий принцип роботи газети??
    Katerina Schuruk reply Валентин Іванюта
    Валентин Іванюта Цікаво звідки ця статистика, хто рахує чи кожного хворого навіть на грип приписують до короновірусу. Краще б написали, скільки в Козятині онкохворих і скільки через це помирають.
    Читач78 reply Валентин Іванюта
    іванюта, хуй смоктати треба не тута!
    Олег Оркуша reply Валентин Іванюта
    Валентин Іванюта дозволю Вас доповнити. ...автор хотів сказати що досить писати всяку хуйню! Ви реально пишете чорт зна що!
    Читач78 reply Олег Оркуша
    оркуша, у тебе з пащеки смердить гівном

keyboard_arrow_up