Антирекорд: на Козятинщині кількість інфікованих на коронавірус перетнула позначку в 4000 хворих
- Станом на ранок 12 листопада в Україні зафіксували 24 058 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіли 1616 дітей та 468 медпрацівників. На Вінниччині виявили +1000 нових інфікованих.
- На Козятинщині — +66
За даними козятинського відділення контролю та профілактики загальна кількість хворих на коронавірус з початку пандемії козятинчан перетнула позначку в 4000. Маємо 4022 інфікованих.
За весь час пандемії в Україні:
- захворіло — 3 179 577 осіб;
- одужало — 2 594 679 осіб;
- летальних випадків — 75 607;
- проведено ПЛР-тестувань — 15 128 821.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1802), Дніпропетровській (1867), Одеській (1816), Донецькій (1348) і Полтавській (1257) областях.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
- м. Київ — 1802 випадки;
- Вінницька область — 1000 випадків;
- Волинська область — 719 випадків;
- Дніпропетровська область — 1867 випадків;
- Донецька область — 1348 випадків;
- Житомирська область — 737 випадків;
- Закарпатська область — 526 випадків;
- Запорізька область — 1111 випадків;
- Івано-Франківська область — 890 випадків;
- Київська область — 970 випадків;
- Кіровоградська область — 169 випадків;
- Луганська область — 436 випадків;
- Львівська область — 1154 випадки;
- Миколаївська область — 972 випадки;
- Одеська область — 1816 випадків;
- Полтавська область — 1257 випадків;
- Рівненська область — 1012 випадків;
- Сумська область — 927 випадків;
- Тернопільська область — 659 випадків;
- Харківська область — 1042 випадки;
- Херсонська область — 584 випадки;
- Хмельницька область — 1090 випадків;
- Черкаська область — 822 випадки;
- Чернівецька область — 351 випадок;
- Чернігівська область — 797 випадків.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Й про смерть антиваксери отямляться, перестануть розносити дурню про вакцину і вакцинацію, перестануть штовхати людей, що вагаються, у прірву.!? Антиваксери - ви убивці!!! Самі ідіть на природний відбір. На декілька олігофренія буде меньше. Нормальних людей не штовхайте на гріх самогубства.
А що по вашому краще померти від вакцини? Не несіть маячню, всі дорослі і свідомі, а заставляти, бо такі як ви це все пропагандуєте, взагалі верх ідіотизму