Свято для закоханих пар

Свято для закоханих пар

Відремонтований нарешті будинок культури ожив

В Україні День святого Валентина стали відзначати недавно. Але з кожним роком це свято набирає популярності.

Наші городяни, які 14 лютого прийшли в міський будинок культури, стали свідками захоплюючого дійства. Ще до входу в глядацький зал на одному з столиків були розміщені сердечка з номерами. Це були лотерейні квитки, виручка від гри мала бути направлена  на підтримку тих, хто на сході боронить наш спокій.

Підготувало це свято для молоді міста управління сімейної, дитячої та молодіжної політики.

Відео дня

На сцену запросили чотири хлопців та стільки ж дівчат.

 

Ярослав Давидюк — учень міжрегіонального вищого професійного  училища залізничного транспорту. Футболіст, вокаліст, веселий хлопець без шкідливих звичок.

Юрій Камінний — учень школи №1 ім. Т. Г. Шевченка, музикант, баскетболіст та хлопець, що любить тварин.

Владислав Брезденюк - учень школи № 5, спортсмен з дружелюбним характером.

Олександр Грабовий представляв школу-люцей — оптиміст, активіст, гітарист, завжди в гармонії з природою.

Тетяна Титар — учениця школи №3, спортсменка, медалістка з волейболу, мріє здійснити стрибок з парашутом.

Аліна Бондарук — учениця школи №2, захоплюється літературою, поезією, кулінарією.

Катерина Приступенко — навчається в Козятинскому вищому професійному училищі залізничного транспорту. Народилася на зимове свято Катерини. Займається в танцювальному колективі ”Колорит”.

Юлія Бартюк — учениця школи №6. Любить танцювати, слухати реп. Найбільше любить святкувати Новий рік та день народження. Весела, рухлива і мріє подорожувати світом.

Хлопців і дівчат зустрів міфічний Купідон та за допомогою зірваних в едемському саду плодів поєднав у пари. Дуже казково…

Утворилися наступні пари: №1 Ярослав та Аліна, №2 Олександр та Юлія, №3 Юрій та Катерина, №4 Владислав та Тетяна. За сценарієм, імена дівчат були сховані в червоних яблуках, а хлопців у жовтих. Такі пари — це історія взаємовідносин, у чиїх серцях дозрівають плоди з того міфічного саду.

І в чиїх серцях плоди дозріли найкраще, визначило журі, після проведених чотирьох конкурсів.

Головний приз виборола пара №1 Ярослав та Аліна. Вони стали найромантичнішими. Найактивнішою парою було визнано Олександра та Юлію, під номером 2. Найкреативнішою була пара №3 Юрій та Катерина. І найпозитивнішими стали Владислав та Тетяна (пара №4).

Приз глядацьких симпатій отримали пара №1 та пара №3. Переможці в своїх номінаціях отримали призи за перемогу і подарунки від організаторів Дня святого Валентина. Святкову програму доповнював концерт місцевих зірок. Серед них були Тетяна Фабіцька, Ілона Галінська, Олена Пантелеева, найменший — Віктор Степанюк.


 

 

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up