Ветерани «Моноліта» порадували своїх прихильників грою, та не склалося з рахунком

Ветерани «Моноліта» порадували своїх прихильників грою, та не склалося з рахунком

В неділю 27 серпня на стадіоні Локомотив відбулася гра 13 туру чемпіонату Житомирської обл з футболу серед команд ветеранів 40+. В гості до футболістів «Моноліта» завітали ветерани «Колоса» з Радогощі. Як проходила ця цікава гра у нашій розповіді.

Гра почалася без розвідки і за перших 10 хвилин команди обмінялися небезпечними атаками біля воріт суперника. Потім почалися каруселі, то атакують господарі, то на підступах до воріт «Моноліта» вже гості. Видовищний відкритий футбол був до 22-ї хвилини матчу. При атаці «Колоса» в карному майданчику «Моноліта» впав нападник гостей і суддя зустрічі показав на точку. Гравець «Колоса» одинадцятиметровий пробив точно і гості повели в рахунку 0:1.

З сильними командами «Моноліт», як правило грає від оборони, а тут остання гра чемпіонату на своєму ролі. Треба своїх прихильників порадувати, як грою, так і результатом. Бажання якнайшвидше відігратися зіграло з монолітовцями злий жарт. Майже кожну змістовну атаку зупиняв свисток арбітра фіксуючи у гравців «Моноліта» положення поза грою. Зате колоскові на 27 хвилині відзначилися вдруге. З таким рахунком  команди завершили перший тайм.

Відео дня

Після перерви сонце пригріло ще більше і футболістам стало важче бігати. Гравці «Колоса» нікуди не поспішали вони хотіли зберегти переможний рахунок, щоб отримати в цій грі титул бронзового призера чемпіонату. 

Монолітовці також збавили оберти, можливо відчували, що в таку спеку 2 м’ячі у «Колоса» не відіграють.

Кінцівка матчу була за «Колосом». Вони за 10 хвилин до завершення матчу встановили остаточний рахунок.

Якщо підводити підсумки, то ветерани «Моноліта» показали добру гру, а от з результатом не склалося. Місцеві вболівальники покидали стадіон у піднесеному настрої. Казали результат прийде головне, що ми побачили футбол, а ще подякували футбольній федерації. 

За тур до завершення чемпіонаті на 7-у місці «Фанат» Пулини. на 6-у «Ярунь» із Звягеля. На 5-у наші земляки і у них є шанс переміститися на четверте в разі перемоги в Черняхові над «Гранітом»

Бронзовий призер вже відомий. 

Золотий матч зіграють «Новоселиця» та «Колос» Путиловичі. Хто переможе той стає чемпіоном. Нічийний результат виведе в чемпіони «Новоселицю» 

Обидва колективи заслуговують на чемпіонський титул як по грі, так і за переконливими результатами в більшості ігор.

Тож чекаємо наступної неділі, а на ці вихідні футболісти дякують Збройним Силам України за можливість зберігати непорушні ветеранські футбольні традиції, Підтримаємо Армію та

спільну перемогу.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up