До Дня міста Козятинські молоді баскетбольні таланти провели турнір 4х4

• Тиждень тому на стадіоні «Локомотив» відбувся турнір з баскетболу, присвячений Дню міста Козятина.
  • В змаганнях брали участь 32 гравці молодшої і старшої вікової групи, тобто (16 старших та 16 молодших), що утворили, 4 команди по 4 гравці в кожній групі)

Серед баскетболістів вікової групи 2008–2009 р.н. переможцями турніру стали вихованці тренера-викладача Козятинської ДЮСШ Руслана Абрамюка команда «Селтік» За неї виступали. Тимур Когут, Олександр Радін, Даниїл Петросюк, та Арсен Черепнін.

2 місце посіла команда «Лейкерс». За неї виступали: Владислав Холковський; Ілля Білоус, Денис Заярний, та Микола Цвик.

Відео дня

3-тє місце вибороли баскетболісти команди «Супер Слонікс» у складі, якого були Олександр Головатюк, Станіслав Дворський, Юрій Лесик, та Віталій Гуменюк.

Кращим гравцем турніру в категорії старших було визначено Тімура Когута

В групі команд молодшої вікової категорії юнаків та дівчат 2010 р.н. перемогла команда «Сонік». За неї виступали Дмитро Ольховський, Тимофій Черепнін, Дмитро Лищук та Ніколас Щеблевський.

2-е місце у команди «Сіті Старс»: В її складі були Каріна Тимощук, Кіра Гаврилюк, Софія Савчук, та Дар’я Трохимчук.

Бронзовими призерами стали Ангеліна Круликівська, Вероніка Коломієць, Людмила Шнайдрук та Анастасія Козаченко.

Кращим гравцем турніру в групі молодших стала Кіра Гаврилюк.

Всіх гравців турніру було нагороджено грамотами та медалями відділу молоді та спорту. Козятинської міської ради.

Організатори турніру дякують депутату Козятинської міської ради — Олексію Каратєєву за підтримку турніру. За його ініціативи було всіх призерів нагороджено сертифікатами «ArmAto Pizza».

Крім Олексія організатори турніру за виховання та навчання діток подякували тренеру баскетболу тренеру Руслану Абрамюку та воїнам ЗСУ за мжливість проводити такі цікаві турніри.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.