Чоловіки з м’ячем пішли на зимову перерву, на полі їх замінили жінки
- Минулої п’ятниці стартував чемпіонат Вінницької області з футболу серед жіночих команд. В ньому взяли участь 7 команд, їх розбили на дві групи.
- До групи «А» потрапили «Нива» (Вінниця), «Радон» (Хмільник), ДЮСШ з Літина та «Колос» (Махнівка).
- В групі «В» жереб звів команди «Плеяда» (Тульчин), ДЮСШ Тростянця та ДЮСШ Тиврова.
Жіночий чемпіонат (якщо його можна так назвати, адже участь у ньому беруть спортсменки 2006-2007 року і молодші, тобто це 14-річні та 15-річні дівчата) буде проходити за коловою системою за графіком: гра вдома і гра у відповідь на полі суперниць. Кожного туру команди будуть проводити по дві гри.
В першому турі наші футболістки спочатку зіграли з «Радоном». Ця гра проходила з однаковими шансами на перемогу, але фортуна посміхнулася гравцям «Радона». На останній хвилині матчу хмільничанки отримали право на подачу з кутового. Після подачі головою зіграла захисник «Колоса» та м’яч після її удару потрапив у руку. Рефері за гру рукою показав на точку. Хмільничанки одинадцятиметровий реалізували.
В другій грі махнівчанки зустрілися з ДЮСШ Літин.
В середині першого тайму наші дівчата повели в рахунку. Відзначилась голом Софія Антонюк. Гравці «Колоса» хотіли закріпити успіх своєї команди, але рахунок першого тайму не змінився до фінального свистка.
В цій грі добре проявила себе гравець «Колоса» Настя Прокопчук. Спортсменці тільки ще виповниться 10 років, а вона вже «на олівці» тренерів збірної області.
У всіх гравців «Колоса» є багато прихильників, адже вся команда укомплектована гравцями Безіменної, Перемоги та Махнівки. Самі спортсменки за поїздку в Калинівку дякують своєму тренеру Миколі Бабюку, голові Махнівської громади Павлу Кузьмінському та директорам шкіл, в яких навчаються футболістки.
Перші та другі місця: про перемоги козятинських легкоатлетистів
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.