Необлікованих 390 пляшок олії і 858 банок тушонки виявили в колишній будівлі управління соцполітики

Необлікованих 390 пляшок олії і 858 банок тушонки виявили в колишній будівлі управління соцполітики
  • У приміщенні на вулиці Винниченка, де раніше розташовувалося Управління соціальної політики, знайшли продукти і предмети гігієни без обліку.
  • Олія, тушонка, зубна паста, шампуні, гелі для душу — у більшості цих предметів завершився термін придатності.
  • Доступ до приміщення мала одна посадова особа міської ради — заявили під час засідання 52 позачергової сесії

У четвер, 24 жовтня відбулася позачергова 52 сесія, на якій обранці розглянули більше ста питань. Після того, як порядок денний вичерпався, секретар міської ради Ірина Репало, яка виконує обов'язки міського голови, сказала, що є проблема, яку необхідно обговорити.

На екрані почали транслювати фотографії та відео, в якому стані зараз басейн «Дельфін». Заклад не працює більше двох років. Будівля перебуває в аварійному стані. На світлинах видно, що дах починає обвалюватися. У чаші басейну повно пожовклого листя. У приміщенні літають голуби.

Відео дня
v class="video-block">

Відео з басейном прокоментувала Тетяна Костюк, депутат від «Української стратегії Гройсмана». За її словами, в цьому приміщенні вона працювала у 2001-му — її кабінет був під дахом. Вона каже — покрівля протікала ще двадцять три роки тому.

— Хочу розказати всю історію цієї будівлі, коли вона стояла законсервована, — сказала Костюк. — Вже тоді було протікання, але була вказівка керівника, на той момент це був Віталій Жураковський, який сказав, що басейн обов’язково повинен запрацювати. Коли експерти спустилися вниз, подивилися на чашу, вона була тріснута. Зробили велику підпірку, залили тефлоном-монолітом і дійсно басейн почав працювати. «Намалювали губи», підшили, але бетонним конструкціям, які залишилися, потрібен був капітальний ремонт. Нічого не допомагало, дах протікав. А в зв’язку з тим, що будівля зовні почала утеплюватися, конденсат переходив у внутрішню частину. Тому ця ситуація була незворотня від 2003 року.

— Басейн працював, я щотижня ходив туди тричі на тиждень, чаша жодного разу не була мокра, — заперечив депутат від «Слуги народу» Олександр Пузир.

— Вона була мокра, — відповіла на це Тетяна Костюк.

— Ні, басейн був працюючий, — стояв на своєму Пузир.

— Наскільки я розумію, установа Басейн була передана управлінню освіти та спорту, — взяла слово позафракційна депутат Аліна Діденко. — У такому вигляді вона була передана?

— Ні, — відповів позафракційний депутат Сергій Перенчук.

— Я прошу підняти акт передачі, хто його підписував, у якому стані був басейн і скласти акт, в якому стані басейн сьогодні, чому він не законсервований, якщо він не діючий, чому він доведений до такого стану і хто понесе за це відповідальність, — сказала Діденко.

Це були не всі сюрпризи. На центр сесійної зали вийшов керуючий справами виконкому Костянтин Марченко. Він доповів, що у кабінеті на Винниченка, 56, в приміщенні, де раніше було управління соціальної політики, виявили товарно-матеріальні цінності. Їх обстежила комісія, яку створили за розпорядженням секретаря міської ради.

Серед предметів, які виявили під час обстеження, було 390 пляшок олії, у яких завершився термін придатності, а також протерміновані засоби гігієни: зубна паста, шампуні, гелі для душу. Знайшли і 858 банок тушонки. Їх термін придатності завершується наступного року, однак деякі консерви вже почали псуватися. Усі ці предмети, за словами Костянтина Марченка не були обліковані.

Костянтин Марченко повідомив, що Козятинська міська рада звертається до поліції і просить перевірити походження виявлених товарно-матеріальних цінностей, яка була початкова їх кількість, як вони використовувалися та за чиїм неналежним виконанням службових обов’язків частина товару прийшла в непридатність.

— Є бухгалтерські документи, накладні на приймання цих товарів? — запитала Аліна Діденко.

— Ні, на жаль, — відповів Марченко. — Всі стверджують про одну з посадових осіб міської ради, за вказівкою якої це все видавалося і вона була безпосереднім куратором. Ключі були забрані у виконуючої обов’язки начальника управління соціальної політики. У тому приміщенні був створений склад. Доступу туди окрім посадової особи, яка була безпосереднім куратором, ніхто не мав. Видавалося все за її особистою вказівкою.

 

Читайте також:

На сесії Козятинської міської ради знову були кадрові призначення

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (48)
  • Читач22

    Ніхто це таємне прізвище не назве . Там кожен свій шматочок відкусив та думав другий раз, а тут не вийшло... То краще мовчати, може пронесе...
  • Лідія Бабюк

    Винахідники----весь Козятин знає вже давним-давно....А ви де всі були?????Нічого не знали ...нічого не чули????
  • Лідія Бабюк

    Нічого не міняється і вже не зміниться .....Як 30 років назад..Десь..колись .особа не особа..він не він.може так а може ні.хтось сказав...а може ні...В нас як завжди....все у повітрі.немає ні імен .ні прізвищ..ЯК ВОНО ВСЕ ЗАДОВБАЛО..ВАША ПУСТА БАЛАКАНИНА...
  • Тамара Янковчук

    Головне не вийти самим на себе

keyboard_arrow_up