На сесії Козятинської міської ради знову були кадрові призначення

На сесії Козятинської міської ради знову були кадрові призначення
  • Позачергова 52 сесія видалася продуктивною — депутати працювали дві з половиною години.
  • Розглянули більше сотні питань. Кому призначили надбавку і які ще рішення приймали — читайте у нашій публікації

Позачергову 52 сесію Козятинської міської ради скликали на ранок четверга, 24 жовтня. О 10:09 у сесійній залі зібралося 19 депутатів, по тому прийшла ще Наталія Щербатюк від «Слуги народу», за нею ще декілька обранців, тож депутатів стало вже більше двадцяти.

Засідання оголосили відкритим. Перш за все, до порядку денного, який і без того був чималим (готували 99 питань), включили ще декілька пунктів і перейшли до їх розгляду.

Першим депутати голосували за призначення заступника міського голови. Нагадаємо, Павла Холковського, який обіймав цю посаду, відправили у відставку 3 жовтня на засіданні 49 позачергової сесії. Міський голова Тетяна Єрмолаєва, яку минулого тижня також відправили у відставку, ветувала рішення депутатів про звільнення Холковського, однак після відставки очільниці громади обранці скасували її право вето. Новим заступником міського голови став депутат від «Слуги народу» Євгеній Малащук. Він працював начальником управління житлово-комунального господарства за каденції Олександра Пузиря.

Відео дня

Євгенія Малащука не лише призначили на посаду, а й одразу призначили йому надбавку. У якому розмірі — поки що невідомо, позаяк у переліку проєктів рішень, які готувалися до сесії і були опубліковані на сайті міської ради, проєкту рішення про надбавку не було. Тож самого документу ми поки що не бачили.

Після кадрового призначення позафракційна депутатка Інна Румянцева та обраниця від «Української стратегії Гройсмана» Ірина Слободяник здали пульти і покинули сесійну залу. Втім депутатів було достатньо, щоб продовжити роботу, тож перейшли до розгляду земельних питань. А вони становили левову частку порядку денного.

Зокрема, передали в оренду вінницькій клініці, яка надає послуги з мамографії, кабінет у приміщенні лікарні. Мамографічні обстеження для жителів Козятинської громади у цьому кабінеті проводитимуть безкоштовно за направленням сімейних лікарів, оскільки клініка працює за договором із Національною службою здоров'я України. Про це на сесії повідомила Оксана Забазнова, директорка Козятинської центральної районної лікарні.

Також затвердили умови оренди для комунального приміщення в селі Козятин на вулиці Центральній, 153. Встановили розмір орендної плати для комунальних земель Козятинської громади.

Громадській організації «Козятинська нова громада» на рік дали в оренду частину приміщення колишньої дитячої поліклініки Козятинської ЦРЛ, де нині розташований Центр надання соціальних послуг. Там облаштують Відділення денного перебування для дітей-переселенців, сімей загиблих Героїв, дітей з інвалідністю, дітей, яких виховують матері-одиначки та дітей, які зростають у сім’ях, що потрапили у складні життєві обставини. Нагадаємо, заклад створять завдяки європейському гранту, який виграла вищевказана громадська організація. Фінансування передбачене лише на дев’ять місяців. Тож питання передачі в оренду приміщення викликало у депутатів жваву полеміку — обговорювали, чи варто вже рахувати, у скільки громаді обійдеться утримання Відділення денного перебування після завершення грантової програми. Адже необхідно буде платити заробітну плату працівникам.

Після блоку земельних депутати перейшли до розгляду основних. Дали дозвіл на розроблення детальних планів території для розміщення у Козятинській громаді установки зі зберігання електроенергії, вітрової станції та індустріального парку.

Затвердили програму для кривдників, які вчиняють домашнє насильство та програму аудиту по Козятинській міській раді і виконкому. Вони діятимуть впродовж 2024 та двох наступних років.

Розглядали і бюджетні питання. Внесли зміни до скарбниці: перерозподілили видатки по управлінню соціальної політики, відділу культури, виконавчому комітету та управлінню освіти. Зокрема, 87 тисяч спрямують на облаштування кабінету в Центрі надання адміністративних послуг, де складатимуть іспити на керування транспортними засобами. А в гімназії №6 ремонтуватимуть систему теплопостачання. На це спрямують 152 тисячі гривень.

Розподілили частину коштів, які залишилися з бюджетів попередніх років. На початку сесії ця сума становила 39 мільйонів. Вирішили розподілити тільки 410 тисяч. Із цієї суми 210 тисяч спрямують на матеріальну допомогу людям, які їдуть на будівництво фортифікаційних споруд, решту 200 тисяч — на фонд міському голові, з якого видають матеріальну допомогу.

Розподілили також частину коштів від перевиконання бюджету. Станом на 1 жовтня 2024 року ця сума становила 10,3 мільйони гривень. Із цих коштів 1,6 мільйона передали Козятинській центральній районній лікарні на оплату комунальних послуг, 160 тисяч гривень — Центру первинної медико-санітарної допомоги на пільгові рецепти, а також по 99,9 тисяч гривень на управління освіти та спорту, управління соціальної політики та управління житлово-комунального господарства.

На цьому порядок денний вичерпався, але депутати не поспішали розходитися. Що обговорювали наприкінці засідання — читайте у наших наступних публікаціях.

 

Читайте також:

Перша сесія Козятинської міської ради без міського голови. Як це було

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (7)
  • Вера Могилевич

    Молодці,трудяги.
  • Костянтин Станіславович Нижиловський

    Ого,аж 2,5 години працювали,це вже прогрес...респект.
  • Tetiana Drevetska

    Аж 2,5 години працювали бідні 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

    Tetiana Drevetska reply Tetiana Drevetska

    Олександр Пузир бо з тими питаннями які є в нашій громаді, то 2,5 години це пшик.

    Олександр Пузир reply Tetiana Drevetska

    Tiana Zhornoklei чого бідні?
    Мова про те, що до цього сесію зібрати не можна було, а тут за 150хв розглянути 100 питань - по 2хв  на прийняття рішення!
    Це говорить про рівень злагоджені!!!
    Розглянули всі земельні питання, які ще з січня не виносились.
    Хіба це погано?
  • Николай Крента

    Покращення?

keyboard_arrow_up