Гриценко: Президент мав би робити все для повернення наших полонених

Гриценко: Президент мав би робити все для повернення наших полонених

«Наші громадяни мають бути переконані, що держава і президент як гарант роблять все, від них залежне, щоб люди повернулись додому», — каже Гриценко.

Поки Україна не визначить шляхи для довготривалого миру, будуть нові полонені та засуджені. Але з нинішньою владою міжнародна спільнота не шукатиме такого рішення, будуть чекати завершення президентських виборів в Україні.

Про це в ефірі «4 каналу» розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Він підкреслив, що президент, незалежно від прізвища, є гарантом прав та свобод — саме того, що зараз обмежено для українців, які перебувають в російському полоні чи затримані. На думку Гриценка, саме президент має займатись вирішенням цих питань.

Відео дня

«Коли йдеться про Мінський формат переговорної групи, гуманітарний аспект, який торкається обміну полоненими, президент як мінімум мав би зібрати цю групу, яка їде на черговий раунд переговорів, чітко визначити їм завдання, а коли ця група повертається, то доповідає. Наскільки знаю я, про це говорили учасники Мінського переговорного формату, ніхто їх не збирає та лише час від часу вони мають можливість десь поспілкуватись», — розповів Гриценко.

Він вважає, що коли з українського боку немає чіткої координації, яку має забезпечити президент, люди губляться, і на цьому грає Росія-агресор.

«Я вже чув багато разів, відразу після підписання Мінських угод, Порошенко казав, що протягом двох тижнів всі полонені повернуться в Україну, але за словами президента має бути реальна дія», — додав Гриценко.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • РВВ

    А що сам Гриценко як громадський діяч зробив для повернення полонених,цікаво?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up