Зарплата: хто з голів ОДА отримує найбільше?
- Видання «Слово і діло» проаналізувало, скільки нинішні і вже колишні керівники обладміністрацій заробили у листопаді.
- За рівнем зарплати голова Вінницької ОДА опинився на 13-му місці
Так, найвища зарплата минулого місяця була у голови Тернопільської ОДА Володимира Труша – 109 тис. 971 грн. Йому, зокрема, виплатили відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.
Уже колишній голова Хмельницької обласної адміністрації Дмитро Габінет заробив 96 тис. 465 грн, в цю суму, крім окладу і надбавок, увійшла компенсація за невикористану відпустку. Олексій Кучер, який вже втратив посаду голови Харківської ОДА, заробив 83 тис. 280 грн. Це теж з компенсацією за відпустку.
Зарплата Сергія Гайдая з Луганської обладміністрації склала 74 тис. 329 грн. Колишній керівник Миколаївської області Олександр Стаднік заробив за половину листопада 70 тис. 698 грн. Його наступник Віталій Кім уже отримав 4 тис. 650 грн зарплати за листопад.
Понад 60 тисяч також заробили Юрій Погуляйко з Волинської ОДА, ексголова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.
Протягом листопада голові Вінницької облдержадміністрації Сергію Борзову нарахували 54 тисячі 407 гривень. І це 13-місце в рейтингу зарплат голів областей.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.