«Залізниця відновить освітлення своїх територій»: важливе для козятинчан за минулу добу

«Залізниця відновить освітлення своїх територій»: важливе для козятинчан за минулу добу
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 5 квітня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

Гуманітарний штаб працює. Отримали гуманітарну допомогу від французької компанії "SOKA", яка розташована в нашій громаді. 

Звернулася очільниця Козятина до власники приватних будинків, магазинів, ОСББ. Вони повинні прибрати свою територію.

—Просимо вас зробити це і також окремо прошу власників магазинів не переміщати сміття з тротуарів під бордюр. На жаль, у нас не так багато прибиральників, щоб розташувати їх біля кожного бордюру і доприбирувати після вас. Віднесіться, будь ласка, з розумінням до праці цих людей, — сказала вона

Нагадула, що заборона відвідування лісів продовжується, спалення (будь-чого) теж заборонене.

Повідомила Тетяна Єрмолаєва про те, що залізниця відновить освітлення своїх територій. Це важливо для ефективної роботи залізниці і для якнайшвидшої доставки військових та цивільних вантажів.

— Не забувайте, що у нас продовжується комендантська година з 22:00 до 6:00. Будь ласка, підтримуйте порядок.

Окрім того є звернення від військкомату про те, що юнаки 1995–2004 р. н. забов'язані відвідати військомат з 11 квітня для поновлення військових справ. У військовий час призову на строкову службу немає.

— Це все потрібно для того, щоб оновити та впорядкувати інформацію. Тому, будь ласка, звертайтеся, це важливо.

З 6-го квітня працюватиме виставка в музеї "Повернись живим"

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up