За останній тиждень — 10 пожеж: за підпал сухостою на мешканця Йосипівки склали протокол

За останній тиждень — 10 пожеж:  за підпал сухостою на мешканця Йосипівки склали протокол

Незважаючи на вітряну та сиру погоду мешканці Самгородоцької громади продовжують активно спалювати сухе листя, гілля та очерет.

Про це повідомляють на сторінці Самгородок Наш

Після нової перевірки сіл громади інспектором служби ДСНС був складений ще один проток на мешканця села Йосипівка, який попри заборону здійснив підпал сухостою на своїй присадибні ділянці.

Як повідомляє місцева влада, через сезоні спалювання сухої рослинності в громаді за останній тиждень було близько 10-и пожеж, які наносять не поправну шкоду природі, також це призводить до значних витрат на паливно-мастильні матеріали, які на сьогоднішній день є дороговартісними та в обмеженій кількості, – це, у свою чергу, суттєво обмежує можливості пожежно-рятувальної служби оперативно реагувати на випадки можливих пожеж та руйнувань, які можуть виникнути у разі загострення військових дій.

Відео дня

— Це вже третій складений штраф у нашій громаді за останній тиждень. Вкотре, звертаємо вашу увагу, що спалювання сухої рослинності у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи, спрямованої на обмеження огляду місцевості бійцями Збройних сил України та територіальної оборони, подання світлових сигналів збройним силам Російської Федерації.Особи, винні у виникненні пожеж у екосистемах, будуть притягатись до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства, — йдеться у повідомленні

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up