Як зареєструватися на сайті нового постачальника газу

Як зареєструватися на сайті нового постачальника газу
 • Козятинчанам почали надходити листи про те, що відтепер постачальником блакитного палива буде «Нафтогаз».
 • Щоб мати змогу сплачувати за спалені куби онлайн і не чекати, поки рахунок прийде поштою, треба зареєструватися на сайті компанії.
 • Розповідаємо простими словами, як це зробити

Раніше ми платили онлайн за блакитне паливо на сайті 104.ua. Втім зараз в особистому кабінеті вказана лише плата за транспортування, чи як ми кажемо між собою, плата «за трубу». Натомість за спожитий газ система показує самі нулі. Про причину ми вже розповідали. Нагадаємо, у всіх абонентів на Вінниччині змінився постачальник газу. Раніше ми отримували блакитне паливо від «Вінницягаз Збут». У травні цього року постачальника змінили, втім споживачів попередити про це заздалегідь забули.

Про те, що ми усі автоматично стали клієнтами «Нафтогаз України», стало відомо лише зараз. Компанія почала надсилати козятинчанам повідомлення. Позаяк газ нам тепер постачає зовсім інша фірма, доведеться реєструватися на новому сайті. Даємо покрокову інструкцію, як це зробити.

Відкрийте програму, яку ви використовуєте, щоб заходити на сайти в інтернеті. В адресному рядку, який розташований зверху, введіть латинськими літерами my.gas.ua і натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Відкриється сторінка із входом в особистий кабінет на сайті «Нафтогаз України». У правому верхньому кутку ви побачите напис «Немає акаунту? Зареєструватися». Натисніть на слово «Зареєструватися».

Відео дня

На сторінці, яка відкриється, по центру буде напис «Введіть номер особового рахунку» і нижче — пусте поле. Клікніть на це поле курсором мишки і напишіть номер особового рахунку. Його можна подивитися у листі, який ви отримали від «Нафтогазу». Особовий рахунок прописаний у правому верхньому кутку жирним шрифтом. Він складається з дев’яти цифр. Введіть ці цифри у поле. Нижче поставте галочку біля напису «Я даю згоду на обробку даних». Після цього стане активною кнопка «Перейти до реєстрації», яка розташована нижче. Натисніть її.

Щойно ви натиснете цю кнопку, на цій самій сторінці з’явиться ще одне поле «Введіть перші три літери прізвища власника рахунку». Поставте курсор мишки у поле під цим написом і введіть потрібні літери. Потім поставте галочку ліворуч від напису «Я не робот», що розташований нижче. Натисніть кнопку «Перейти до реєстрації».

Вам запропонує декілька варіантів реєстрації — через номер телефону, e-mail, Facebook або Google. Оберіть той, який для вас найбільше підходить. Ми покажемо на прикладі реєстрації через мобільний телефон. Тому натискаємо кнопку «По номеру мобільного».

У полі для вводу, де прописано «+380» введіть свій номер телефону (код оператора, наприклад, «73», «63», «93», «95», «98» чи «67» і сім цифр після нього). Натисніть кнопку «Отримати код», яка нижче.

На цій самій сторінці з’явиться нове поле «Введіть код». На ваш номер прийде смс-повідомлення від gas.ua із шестизначним кодом. Напишіть код у це поле. Його потрібно ввести одразу, інакше сайт видасть помилку. Після введення коду натисніть увійти.

Придумайте пароль, який складається із цифр і латинських літер. Має бути мінімум вісім символів, хоча б одна велика і одна маленька латинські літери. У полі «Створіть ваш пароль» введіть цифри і літери, у полі нижче введіть ті самі цифри з літерами. Потім натисніть кнопку «Зареєструватися».

Оце й усе. Після цього вам відкриється сторінка з вашими даними. Там можна буде подивитися заборгованість за спожите блакитне паливо і оплатити рахунок онлайн.

 

Читайте також:

У платіжці за газ нулі. Газовики кажуть — у вас новий постачальник

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (18)
 • Оля Бондарчук

  Подати показник газу кому?
 • Инна Квит

  Очень непросто у вас создать личный кабинет
 • Читач24

  Якою кирилицею вводити перші три літери прізвища? клавіатура пропонує біля 10 мов кирилецею.
 • Ната M.S.

  За травень уже платила. В рахунку указаний такий об*єм спожитого газу, що в теплі місяці мені потрібно пів року, щоб напалити стільки газу. Звідки беруть такі цифри? Це що за фокуси? Геть уже подуріли?

keyboard_arrow_up