Віталій Вовчок став найсильнішим студентом

Віталій Вовчок став найсильнішим студентом

У минулий вівторок на стадіоні Козятинського училища залізничного транспорту відбулися “Богатирські ігри”. Змагалися студенти перших-третіх курсів.

Спортсмени виконували біг з балонами (вага одного 65 кг) на відстань 40 метрів. Вправу “Колесо” — покришку вагою 200 кг треба було перекантувати якнайбільше разів за 2 хвилини. Третьою вправою була пробіжка з коромислом вагою 150 кг (відстань 30 метрів) на швидкість. Наступне випробування богатирської сили — вантажний автомобіль (вагою 2,5 тонни)  необхідно було здвинути та протягнути 10 метрів якнайшвидше. Заключною була вправа “Карусель” — вагу 150 кг несли на руках по кругу.

Між вправами були перерви по 5 хвилин, в яких виступали танцювальний колектив та співаки училища.

Не дивлячись на холодну погоду, на стадіоні зібралося більше 300 глядачів. Дощ декілька разів “лякав” спортсменів і вболівальників, але в повну силу пішов відразу після нагородження.

Відео дня

Дмитро Савчук, Влад Близнюк і Роман Міщенко отримали нагороди за активну участь у змаганнях. На третьому місці опинився Роман Шваюк. Срібло виборов Влад Никитюк. І звання “Богатир Козятинського МВПУЗТ-2017” отримав Віталій Вовчок.

Вітаємо переможців! І бажаємо всім учасникам на наступних змаганнях показати ще кращі результати!

Як розповів газеті “RIA-Козятин” інженер з охорони праці і неодноразовий організатор “Богатирських ігор” в Козятині Сергій Анісімов, в організації та проведенні змагань допомогли ГО “Стріт-Воркаут Козятин” (Руслан Кухар), спортивно-тренажерний комплекс “Атлетика” (Андрій і Олексій Клещуки).

Опитування спортсенів перед змаганнями

Владислав Близнюк, 16 років, 2-ий курс, 212 група. З Голендр. Займається багатьма видами спорту. Полюбляє мисливство. Чи пов’яже своє  життя зі спортом, покаже час.

 

Роман Шваюк, 18 років, 3-ій курс, 319 група. З Хмельницької області. Займався важкою атлетикою, волейболом. Подобається проводити час на дискотеці, в компанії друзів.

 

Роман Міщенко, 17 років, 3-ій курс, 315 група. З Сигналу. Займався армреслінгом, легкою атлетикою. Пізніше захопився важкою атлетикою. У “Богатирських іграх” бере участь вперше. А на останніх змаганнях з армреслінгу виборов треті місця на праву і ліву руки. Головне для нього в житті на даний час — навчання, треба здобути спеціальність.

 

Олександр Никитюк, 17 років, 3-ій курс, 317 група. Козятинчанин. Займається бодібілдінгом. У “Богатирських іграх” вже брав участь. Любить проводити вільний час за комп’ютером. Головне зараз — навчання.

 

Віталій Вовчок, 17 років, 3-ій курс, 317 група. З Житомирської області. Подобається футбол, настільний теніс, риболовля, мисливство. Уперше на “Богатирських іграх”.

Дмитро Савчук, 17 років, 1-ий, 20 групи. З Зозулинець. Займається бодібілдінгом, волейболом, футболом. У “Богатирських іграх” бере участь вперше. Від змагань очікує радісні емоції та адреналін.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up