Вирубка живих дерев у місті продовждується

Вирубка живих дерев у місті продовждується

До створеного крематорію ще й живі дерева ріжуть

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” повідомили, що на вулиці Куликівського комунальні служби зрізали живе дерево. Приїхавши на місце, ми побачили таку картину. Працівники залізничного підприємства (ШЧ) вантажили на КамАЗ колоди і гілля свіжоспиляного дерева (в даному випадку аличі). Яка потреба була зрізати зелене насадження міста, залишається загадкою.

На звернення до працівників, що вантажили деревину, які вони мають дозвільні документи на зрізання аличі, останні повідомили, що дерево було розколене, коли  спилювали тополі. А зараз вони наводять лад з гіллям, яке залишилось від спиляних дерев.

Від редакції: Наводити лад завжди похвально. Тільки чому така процедура триває так довго? Уже в спиляних тополях відросло гілля. Та й, судячи з зеленого листя аличі, дерево могло ще жити дуже довго. А це означає, що поруч з прибиранням гілля процвітає і варварство над деревом і взагалі над навколишнім середовищем. На жаль, в місті не існує екологічної служби, немає відповідного відділу міської ради. А очільник тільки дбає про особисту кишеню. Правоохоронці і силовики на подібні зловживання і розкрадання закривають очі.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up